Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért állítják egyesek, hogy...

Miért állítják egyesek, hogy szerintük a melegek mindenkire rámozdulnak?

Figyelt kérdés

NEM provokációnak írom ki a kérdést.

Én meleg vagyok, de ezt a mentalitást soha nem értettem, hogy ez honnan jött, vagy hogyan keletkezett. Rengeteg meleg ismerősöm van, fiúk és lányok egyaránt, mégsem láttam ilyet soha, és nem is tapasztaltam ilyet, hogy egy meleg rámozdul mindenkire.

Egyesek viszont tényként állítják be, hogy például egy homoszexuális ember ne legyen tanár, vagy akármi, mert majd biztos elkezdi a diákjainak csapni a szelet, stb.


Honnan ered ez az ostoba, idióta gondolkodásmód? Miért mondják ezt, amikor szerintem ők is tudják, hogy ez úgy ahogy van nem igaz?

Engem melegként tényleg bántanak az ilyen "felfogások", mert nem értem, hogy egyesek hogyan gondolják ezt, vagy mire alapozzák.


Speciel én pont az ellentétét látom, és a heteroszexuális fiúk környékeznek meg állandóan minden olyan lányt, aki egy fokkal szebb a sátánnál.


Miért van sokaknak ilyen felfogása? Mire alapozzák ezt? Mert bár én 22 éves vagyok, engem soha sem környékezett meg senki, és soha nem láttam ilyet, hogy egy lány egy másik lányt, vagy egy fiú egy másik fiút megkörnyékez.



2014. dec. 21. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
1%
Nekem volt már személyes dolgom hasonlókkal! Mondhatom, hogy undorítóak vagytok, még az utcán is átmegyek a másik oldalra hogy ne hogy találkozzon tekintetünk!
2014. dec. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
utolsó, és te miből gondolod azt, hogy te nem vagy undorító?
2014. dec. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem ezt a hülyeséget a sok filmből veszik, aminek nincs valóság alapja.
2014. dec. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

mert Magyarországon rengeteg ostoba frusztrált ember van.


érdekes, rám sem mozdult még senki sehol, a homofóbokat meg állítólag állandóan mindenhol megkörnyékezik :D

sőt, olyat is írt itt nemrég vki, h attól fél, h előtte fognak melegek szeretkezni.


homofób = életével elégedetlen, buta, gyűlölködő ember


ott rontod el, kérdező, hogy bármiféle logikát keresel náluk, na, az nincs. aki gyűlölködni akar, az fog is.

2014. dec. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Átmegy az utcán a másik oldalra:)

Szerintem neked üldözési mániád van.


Honnan tudod h ki meleg?

2014. dec. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Mert nem is merik őket,és nem gondolkoznak rendesen.

AZ előítéletek miatt,egyszer egy idióta kitalálta a sok baromságot a tudatlanok meg el is hiszik.


Én ennek az ellenkezőjét tapasztaltam,senkire nem másznak rá,teljesen normálisan viselkednek.


Ebből is azt szűröm le,hogy az emberek csak ítélkeznek,pedig nem is tudnak semmit,de egyszerűbb elítélni valakit/valaakiket mint megismerni őt/őket a szokásait/szokásaikat

2014. dec. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

1, Ha valaki nem a mai kor megszokott bunkó modorával közeledik a másikhoz, akkor már megkönyékezik;

2, Ha valaki az átlagtól eltérő testalkatú (tehát sovány), akkor megkörnyékezik (abba persze bele sem gondol az illető, hogy mondjuk beteg a megkörnyékezett és azért sovány).

Ez a 2 pont sajnos személyes tapasztalat, pedig a lányokat szeretem.

2014. dec. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

A melegek a valóságban pont,hogy nem mernek bepróbálkozni.

Mert félnek.Nem tudják kinél lehet esélyük.


Ha történik olyan este,ahol valaki erősebben nyomul,az azért van,mert az illető elmúlt már vagy 40 éves,nem élhette ki magát sosem,egyszer besokall.


Megnézném a heterókat hogyan élnének egy elkülönített világban,ahol mondjuk nem látnának nőt évekig és hirtelen bedobnád közéjük,akkor mit csinálnának.


A heteró férfiak sokkal erőszakosabbak.Minden nőre rámennének.Persze nem mindenki.De sokan.

2014. dec. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Én lány vagyok, de hallottam/olvastam már sok gyűlölködő megjegyzést, és az a kedvencem, amikor egy olyan férfi fél attól, hogy a melegek rámozdulnak, akinek a nőknél nincs sikere. Mármint mért mozdulna rá egy meleg pasi egy tróger, primitív, közönséges és ráadásul ronda férfira? Ezeknek a férfiaknak, akik attól félnek, hogy a melegek kikezdenek velük, nekik menekülni kell a nők elől, és bottal csapkodják le őket a hátukról? ha a nők szerint ronda valaki, a melegek szerint is az.

Mondjuk én mint nő, nem értem, mi van, ha valaki leszólít. Nekem annyian írtak már Facebookon, akik tökre lekezelőek voltak, vagy bunkón viselkedtek. Én ezt miért tudtam kezelni?

2014. dec. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó!:D


Tudod vannak olyan buta,egyszerű emberek,akik azt hiszik,hogy valaki azért meleg,mert nem kaphatja meg a nőket.


Ezért hiszik,hogy ilyen csúnya pasik,hogy ők a potenciális célpontok.:)


Némelyiknek nagyobb önbizalma van,mint egy tökéletes testű meleg fiúnak:d


Meg szerintem magukból indulnak ki.

Sok olyan ilyen csúnya pasi van,aki ráfanyarodna a csúnyább nőkre is,ha azok hagynák magukat.

2014. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!