Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért állítják egyesek, hogy...

Miért állítják egyesek, hogy szerintük a melegek mindenkire rámozdulnak?

Figyelt kérdés

NEM provokációnak írom ki a kérdést.

Én meleg vagyok, de ezt a mentalitást soha nem értettem, hogy ez honnan jött, vagy hogyan keletkezett. Rengeteg meleg ismerősöm van, fiúk és lányok egyaránt, mégsem láttam ilyet soha, és nem is tapasztaltam ilyet, hogy egy meleg rámozdul mindenkire.

Egyesek viszont tényként állítják be, hogy például egy homoszexuális ember ne legyen tanár, vagy akármi, mert majd biztos elkezdi a diákjainak csapni a szelet, stb.


Honnan ered ez az ostoba, idióta gondolkodásmód? Miért mondják ezt, amikor szerintem ők is tudják, hogy ez úgy ahogy van nem igaz?

Engem melegként tényleg bántanak az ilyen "felfogások", mert nem értem, hogy egyesek hogyan gondolják ezt, vagy mire alapozzák.


Speciel én pont az ellentétét látom, és a heteroszexuális fiúk környékeznek meg állandóan minden olyan lányt, aki egy fokkal szebb a sátánnál.


Miért van sokaknak ilyen felfogása? Mire alapozzák ezt? Mert bár én 22 éves vagyok, engem soha sem környékezett meg senki, és soha nem láttam ilyet, hogy egy lány egy másik lányt, vagy egy fiú egy másik fiút megkörnyékez.



2014. dec. 21. 18:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
70%

Kedvencem, amikor valakinek akkora az egója, hogy szerinte az összes meleg rámozdul majd, és ezért fél meleggel beszélgetni. Az ilyenen csak röhögni tudod. 81%-ossal egyetértek. Ezt tényleg azok hangoztatják, akiket a nők még bottal sem piszkálnának meg. Ismerek ilyet.

Ezek végtelenül buta, és primitív emberek, ha tetszik, ha nem. Az már mellékes, hogy pont ők azok, akik szinte minden nőnek elkezdik csapni a szelet. És mivel a sikertelenségüket, lúzerségüket nem merik maguknak beismerni, kivetítik a saját problémáikat (minden nő megkörnyékezése) a melegekre, hogy ők minden fiút megkörnyékeznek szerintük. Az ilyen embereket hagyni kell a fenébe, kár velük vitatkozni. A legtöbbjük szájából még a sz@r is ömlik állandóan (már bocsánat), többek között ezért sem sikeresek a nőknél.

2014. dec. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Az említett 81%-os vagyok. Féltem, hogy kapni fogok azért, amit mondok, de örülök, hogy mások is egyetértenek velem.
2014. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is némiképp eltúlzott az önbizalma sok púpos suttyó retekképű homofóbnak. :D Bottal se piszkálnák meg őket még a legkiéhezettebb melegek sem - nem hogy a nők. (Innen ered a frusztrációjuk.. Mivel nőt nem dughatnak, gyűlölködéssel, agresszióval akarnak férfiasnak tűnni.)
2014. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Éééééés, lepontozott téged. :D
2014. dec. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jól van na.. most már pihenhetsz kicsit. Elhisszük. :D

Boldog(abb) Karácsonyt! Remélem, annyi szeretetet kapsz, amennyit megérdemelsz. :D

2014. dec. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Fura egy válasz, de neked is kellemes ünnepeket.
2014. dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Mert akkora az egojuk, hogy azt hiszik, hogy olyan szexik hogy rájuk mozdulnak az utcán. De amúgy mindenki magából indul ki.


Én sosem mozdultam rá heteró pasasra, más meleg ismerőseimnél sem tapasztaltam ilyet.

2016. júl. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!