Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Nektek mi a véleményetek...

Fiúk! Nektek mi a véleményetek a gamer csajokról?

Figyelt kérdés
Jó szemmel nézitek, ha egy csaj kocka, játszik bármilyen PC játékkal (pl. Call of Duty) vagy nem?

2015. jan. 3. 22:52
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Figyelj... kinek mi.
2015. jan. 4. 09:13
 12/14 anonim ***** válasza:
69%

A gamer lányokról jó véleményem van, de te nem tartozol közéjük. A COD az első és a második részt leszámítva, kb. olyan játék, mint a TV-műsorok közül a ValóVilág, olcsó, igénytelen, tömegtermék, szemét a vérpistikéknek, akiknek a lövöldözésből áll az életük. Szóval, ha egy csaj azt mondja, hogy gamer és csak a COD ráadásul az igénytelenebb része számára a GAME, akkor konstatálom, hogy nem szimpatikus.

Számomra a gamer azt jelenti, hogy tudja mi az az Age of Empires, hallott már az Elder Scrolls sorozatról, ismeri a Heroes valamelyik részét, hallott már a Baldur's Gate, IciwindDale, Neverwinter sorozatokról, esetleg a Dragon Age-ről, tudja ki az a Jim Raynor és Sarah Kerrigan, hallott már Gordon Freeman-ről, esetleg SHODAN-ról, tudja, hogy minden FPS atyja a Wolfeinstein 3D. És még sorolhatnám, mert az online nyalánkságokat meg sem említettem még, vagy a Mass Effect-et, Star Wars játékokat, Need for Speedeket, repülő szimulátorokat.

Drágám te nem gamer vagy, hanem vérpistike, bocsánat katika, annyira imádom amikor valaki közli, hogy ő gémer és a COD-on kívül semmit nem ismer és nem is játszik mást. Ez kb. olyan, mint amikor valaki közli, hogy ő jó történelemből, aztán kiderül, hogy tud pár dolgot, a második VH-ról azt is pontatlanul, és ennyiben kimerült a történelem tudása.

2015. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
Ó és most látom, hogy mennyit játszol... Basszus te vagy gamer, amikor én többet játszottam a COD sorozattal pedig nem kifejezetten a kedvencem. Másfél két órák egy játékra... Ez nem gamerség, hanem divat. Manapság megfigyeltem ezt, hogy sok csaj kezd el COD-ozni, hogy imponáljon a nagyon-nagyon igényes, vérpistikéknek... hát nekik biztos be fog jönni, de kérlek, ne használjátok se a kocka se a gamer megnevezést magatokra, mert csak égettek minket!
2015. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
KOCSKA
2015. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!