Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs tökéletes fiú?...

Miért nincs tökéletes fiú? (Fiúknak : Miért nincs tökéletes lány? )

Figyelt kérdés
Én lány vagyok és erre a kérdésre valahogy sose kaptam olyan választ hogy én is egyet értsek vele. Miért nincs tökéletes Ő, vagy ha van és nem egy, akkor miért nem találkoztam még vele ? Miért van az hogy a tökéletes, már mint SZÓ SZERINT tökéletes azaz helyes, normális, humoros, esetleg menő talán romantikus és persze intelligens fiúk nem léteznek? Miért csak könyvekben/filmekben/mangákban szerepelnek ilyen srácok ? Én hiszem hogy sok emberrel előfordult már hogy találkozott ilyen emberrel, de abban hiszek, hogy van szerelem első látásra. Csak nem mindenkivel történik meg. Én például néha úgy érzem,hogy egy teljesen más kontinensen kéne élnem és ott talán lenne ilyen személy vagy hasonló...

2015. jan. 6. 20:02
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Tökéletes mint olyan nem létezik. Mindenkinek más a tökéletes, én is ismerek olyat akire ez a szó ráillik. Számomra mégsem tökéletes, mert egyáltalán nem vonz. Pedig jóképű és imádnivaló.


Amit leírtál teljesen átlagos, fiúk és lányok között is vannak ilyenek (rengetegen), okosak, viccesek, attraktívak.

De ez nem jelenti azt, hogy tökéletesek és fölösleges is a tökéletest keresni, mert olyan nincs. A végén meg elhalasztasz egy kihagyhatatlan lehetőséget, csak azért mert nem szereti a srác a kedvenc együttesed...


Abban sem hiszek, hogy létezik szerelem első látásra. Nem vagy szerelmes abba a személybe, csak a köré épített ötletbe. Vonzalom létezik első látásra, ha pedig nem csak a testednek tetszik, hanem az agyadnak is beugrik, hogy igen pont így néz ki az álompasi akkor hajlamos cuki történetet keríteni köré és az agy becsapja önmagát.

Az a néhány ember pedig szerencsés, mert később kiderült, hogy nem csak testi vonzalom van köztük,hanem intellektuális és érzelmi téren is passzolnak...

2015. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyszer majd találsz egy fiút, aki számodra a hibáival együtt tökéletes, és te neki szintúgy. De ehhez nyitottnak kell lenned. :)
2015. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

# 11/12

Szerintem a tökéletességhez nem tartozik az is hogy egy legyen az ízlés világ. Én úgy gondolom hogy ha egy ellenkező neművel teljesen egy az ízlésed, abból max barátság lehet. Azért köszönöm mindenkinek !

2015. jan. 6. 20:44
 14/19 anonim ***** válasza:
Azért nincs tökéletes, mert magunkhoz mérünk és azonnal meg akarjuk változtatni a képünkre, ahelyett, hogy úgy fogadnánk el, ahogy van.
2015. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

1.mert az embereknek túl sok elvárása van, valódi esély meg kevés a beteljesülésre

2.általában a lányok semmit nem tesznek a nagy ő eléréséért

3.aki helyes, ritkán intelligens, és fordítva. aki menő, szintén ritkán intelligens és fordítva. a normális meg egy teljesen jelentéstelen szó.


-


te magad is tudod, hogy nem felelsz meg azoknak az elvárásoknak, amit egy tökéletes fiú várna, tehát marad az álmodozás. ez tipikus női hiba.

2015. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Túl sokat hazudunk önmagunknak és egymásnak, túl sok szerepet játszunk, mert meg akarunk felelni egymásnak. Ahelyett, hogy egyszerűen csinálnánk, ami a szívünkből jön. Mert ha a mások elvárásai szerint viselkedünk, akkor valójában nem minket, hanem azt a megjátszott képet fogják megszeretni, azt engedik a szívükhöz közel, nem minket. Olyan emberek találják meg a számukra tökéletes társat, akik őszintén élnek, mert a tökéletes is csak ilyen lehet.
2015. jan. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Persze, hogy nincs olyan, hogy tökéletes.. ezt felejtsétek már el! Elfogadni a másikat minden hibája ellenére, támogatni egymást,bízni,hinni és mindent megbeszélni és nem veszekedni/elfutni hanem megoldani a problémát.Valami ilyesmire gondolok a tökéletes szó hallatán..
2015. jan. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Rola94 válasza:
Túl sok mangát olvastál:D
2015. jan. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Ez szerintem is ízléstől függ.Pl.volt egy válaszíró a #4 akinek igazából igazat is adok meg nem is.Mert például amit leírtt,hogy nekünk lányoknak milyen pasik jönnek be,az nagyon sok lányra igaz,de rám pont nem.Én szinte undorodom ezektől a srácoktól,akik ilyen izomagyú bunkók vagy ilyen emós hülyék.Szerintem például a tökéletes pasi legyen magas(hiszen nem vagyok olyan nagy,de már 168-169 cm magas vagyok),sportoljon(nekem ez nagyon fontos,hiszen az életem a sport),azért legyen kicsit izmos,de ne ez a testépítő hülyegyerek,mert az már túl sok.Legyen kicsit egoista(igen!nekem nagyon bejön amikor egy fiú kicsit egoista)legyen vicces,persze helyes,de nekem az számít a legjobban,hogy el tudjak veszni a szemében és a mosolya megőrítsen.Legyen kedves és legyen menő. :D.

Tudom ilyen fiú alig létezik,de pl.amit a #4 -es válaszíró leírt tökre az esetem.(csak mondjuk kb.8 évvel nagyobb :(:D )

13/L

2017. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!