Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes csajok miert csinaljak...

Egyes csajok miert csinaljak ezt a facebookon? Magamutogatas vagy onbizalomhiany?

Figyelt kérdés

Vagy 200-300 kepet tesznek fol facebookra, buli elottik kepek, baratokkal, ismerosokkel pozolnak. Persze minden alkalommal mas ruha van rajta/rajtuk, vagy esetleg mas cipo, kiegeszitok.

Ez persze olyan csajoknal talalhato meg, akik nem neznek ki rosszul, az a par szoba(1-2), ahol pozolnak szinten fel van ujitva, temopan ablak, uj festes, uj butorok, szonyeg...

Miert tesznek fel ennyi kepet? Mas is szep lakasban el, jo ruhaja van, megse tesz fel minden kepet facebookra.


2015. jan. 17. 16:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, miért teszik ki? Az ő dolguk, az ő életük.


Egyébként meg a többség mindig azt írja az ilyen kérdésekre, hogy "mert hülye rib.anc.ok", "mert felszínesek", "mert üresfejű k.-vák", "mert magamutogatók".

Éljenek a sztereotípiák, a kétbites gondolkodás és a nőgyűlölet!

2015. jan. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Az tök természetes, hogy valaki bejelöl, te pedig megnézed a képeit, más is így szokta.

Azonban a te esetedben pontosan megfigyelted, mikor hol mi volt rajta hány fényképen. Na ez már nem normális. Most tényleg, ezen miért vagy kiakadva? Nem mindegy, hogy valaki mit oszt meg a saját profilján?

2015. jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én elég bulizós vagyok, jó házban élek, jó helyekre járok, mégsem pakolok fel róla képeket. Szerintem ez rejtett önbizalomhiány. Azért rakják fel, mert vágynak az elismerésre, amitől aztán megnő az egójuk. De ez nem igazi, belülről fakadó önbizalom, hanem, mások elismerésével felpumpált lufi, ami nagyon könnyen kipukkadhat, így folyamatosan több lájkra van szükségük, hogy megmaradjon ez a felfújt ego. Ugyanakkor az, hogy téged ez ennyire zavar, sem normális. Én sem szeretem az ilyeneket, ezért konstatálom, hogy milyen jó, hogy nekem erre nincs szükségem. De nem izgatom fel magam rajtuk, csinálják, ezzel senkinek nem ártanak, csak maguknak hazudnak.
2015. jan. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!