Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes csajok miert csinaljak...

Egyes csajok miert csinaljak ezt a facebookon? Magamutogatas vagy onbizalomhiany?

Figyelt kérdés

Vagy 200-300 kepet tesznek fol facebookra, buli elottik kepek, baratokkal, ismerosokkel pozolnak. Persze minden alkalommal mas ruha van rajta/rajtuk, vagy esetleg mas cipo, kiegeszitok.

Ez persze olyan csajoknal talalhato meg, akik nem neznek ki rosszul, az a par szoba(1-2), ahol pozolnak szinten fel van ujitva, temopan ablak, uj festes, uj butorok, szonyeg...

Miert tesznek fel ennyi kepet? Mas is szep lakasban el, jo ruhaja van, megse tesz fel minden kepet facebookra.


2015. jan. 17. 16:11
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Szerintem is hülyeség annyi kép. Én is szoktam bulizós, családi, stb képeket feltenni, de max 2-3-at. Akit érdekel megnézi, esetleg hozzászól. Vadidegenek úgy is le vannak tiltva, tehát csak a család, barátnőim, ismik látják.
2015. jan. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Mivel olyan rikito szinu cuccai vannak, hogy kiegeti az ember szemet, nem nehez erre rajonni. Amugy meg mivel csak buli elotti kepei vannak fenn, 100 kepnel ugyanaz a hatter, nem kell sokat agyalni rajta, hogy mikor es hol keszult...
2015. jan. 17. 16:50
 13/23 anonim ***** válasza:
46%
Provokatív kérdésre provokatív válasz. Más nem tesz fel képet, néhányan igen. Ettől még nem érdemlik meg azt, hogy ilyen hangnemben beszéljenek róluk ismeretlenül. Mások a külföldi nyaralásaikról tesznek fel ezer képet, megint mások a családjukról, párjukról, állataikról. Azért van a közösségi média, megosztjuk életünk pillanatait másokkal. Mindenkinek van olyan ismerőse aki be van fordulva vagy nem közeli ismerős, nem nekik készülnek a képek. Azért vannak hogy az ismerősök, barátok megnézzék hogy milyen jól elvoltak, megosszák boldog pillanataikat, és nem kérnek az irigyek cinizmusából, gyűlölködéséből, mocskolódásából.
2015. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem látod a fától az erdőt.

Mégis hányszor nézeget annak a személynek az adatlapját, a fényképeit?

Ha meg szimpatikus, akkor töröld le, és nem kell nézegetned, ilyen egyszerű.

2015. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
89%
Ezért nem kell idegeneket be vagy visszajelölni, mert nem nekik szól.
2015. jan. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
67%

"Magamutogatas vagy onbizalomhiany?"


Mindkettő.

2015. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Kinek mi, van aki tudja hogy jól néz ki, és egónövelésnek teszi ki, van aki meg önbizalom hiányos. Bár alapvetően tényleg az a gázabb, mikor valaki otthon ül, és mások facebook képein háborog...
2015. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

En tenyleg rohadtul nem ertem, hogy miben vagytok ezzel az otthon ul es mas kepeit nezegeti dumaval.

Bejelolt ismerosnek, meg jo, hogy megnezem a kipeit, hogy kifele mifele. Mar ezer bocsanat, hogy en nem vagyok tokeletes, mint ti okoskodok, csak azert, mert felettem egy kerdest, ami nem ertek.

Eszem-faszom megall...

2015. jan. 17. 18:34
 19/23 anonim ***** válasza:
Idegre tapintottunk.
2015. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de örülök neki, hogy csinálják, mert könnyen ki lehet szűrni így fb-on, hogy melyik biztosan nem normális.
2015. jan. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!