Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek a szadista...

Mi a véleményetek a szadista emberekről?

Figyelt kérdés

Az emberek többsége aki körülvesz engem mind szadisták, többé-kevésbé.

Az a tipikus aki gyerekként tépkedte ki a pók lábait és élvezte. Vagy madarat kínozta szerencsétlent, akár csoportosan, magához hasonló emberekkel együtt.

Felnőttkorában pedig folyton keresi a lehetőséget hogy kit tud terrorizálni lelkileg, és ha van rá lehetősége akkor testileg is.

Ezeket az embereket egyáltalán nem tudom megérteni.

Sohasem volt olyan vágyam hogy fájdalmat okozhassak egy másik léleknek.

Ezért eléggé kitűnök és furcsának találnak a körülöttem lévők, amiért nem hasonlítok rájuk, és nincsenek ilyen késztetéseim, sőt rosszul érzem magam ha valakinek fájdalmat kell okoznom, ha nem érdemli meg akkor még inkább.

Szerintetek miért ilyen egy ember?

Fog e változni valaha?

Mily módon jöhet létre egy szadista ember és egy nem szadista között baráti kapcsolat?

Hogyan tudok egy szadista embert meggyőzni arról hogy engem ne terrorizáljon?(az ilyen embereket nem tudom elkerülni, mindenhol ott vannak)

Egy szadista ember kiket szokott a legjobban szadizni és kiket nem, továbbá kiket szeretne leginkább?


2015. febr. 12. 23:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Kihagytam: hogy szerintetek tud e egy szadista sajnálni valaki mást? vagy ez egy paradoxon lenne?

Esetleg egy szadista embernek van egy határ aminél már nem akar nagyobb fájdalmat okozni, vagy általában a határ csak az hogy, mi az amit megtehet?

2015. febr. 12. 23:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Az emberekben bizonyos mértékben benne van a szadizmus vagy az ellenkezője a mazochizmus. Persze ez a mérték lehet jelentéktelen, de lehet feltűnően erős is. A szadista általában nem azt kínozza aki "visszavág" neki. Tehát nem fog egy rendőrt szadizni hisz kínzás a célja nem pedig az hogy őt kínozzák például letartóztatással. Hanem előszeretettel kínoz védteleneket, akik előreláthatólag nem "vágnak vissza". Valamint mazochistákat is.

A szadizmus oka lehet átmeneti is. Például ha valakit megaláznak a munkahelyén és ott nem tud visszavágni, akkor lehet hogy otthon a gyerekén áll bosszút ok nélkül. Ismerősöm úgy fogalmazta ezt, hogy ha egy tyúkot megütnek akkor nem csíp vissza, hanem egy másik tyúkot csíp meg.

De a szadizmust végezhetik élvezetből is. Ahogy a mazochizmust is.

A túlságosan buta szadistának a törvény erejével vagy más törvényes úton szoktam visszavágni. És akkor belátja hogy nem éri meg engem szadizni. A lényeg hogy úgy kell "megszívatni" hogy neked ne legyen hátrányod belőle. Ez tovább fokozza kínjait, és mivel szenvedni nem szeret, akár kedves is lehet veled.

---

A tapasztalatom az, hogy az erősen szadista is tud kedves és gyengéd lenni: De csak ha kellő mértékben "megszívatták" és csak kényszerből teszi.

2015. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem nincs szadista ember, ezert velemenyem sincs roluk.

Csak szadista allatok vannak, de azokat meg lekopni sem kopom le, mert meg a nyalamat sem erdemlik meg, hogy rajuk pazaroljam.

Hogy miert lett ilyen, az nagyon nem erdekel; ha egy szadista szadista, a miertek nem erdekelnek: csak megvetem es kerulom.


Megvaltozni pedig egyik sem fog, mert kutyabol nem lesz szalonna.

2015. febr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
általában nem igazán találok módot arra hogy visszavágjak, ti mivel éritek el azt hogy leszálljanak rólatok?
2015. febr. 13. 00:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Azzal ami nekik nincs: Ésszel. Muszály volt ilyen egyszerűen és röviden fogalmaznom.

Például egy hülye szadista fickót amikor túlságosan durván verekedett velem, feljelentettem. A kihallgatáson én mint feljelentő a színtiszta igazat mondtam, ami a feljelentőnek kötelessége is. Míg az a hülye össze hazudott mindent és tovább fokozta vesztét. Én még csak szabályt sem sértettem, tehát nem ütöttem neki vissza, vagy nem engedtem le a kocsija kerekét, stb. Ezért a törvény előtt további erőfölényben voltam. Végül megúszta 40 000 Ft pénzbírsággal. De a bíró figyelmeztette, hogy a következő alkalom felfüggesztett fog lenni, majd letöltendő. Soha nem volt következő alkalom, vigyázba vágja magát mikor meglát. Még csak csúnyán sem mer nézni.

A sorkatonaságnál szintén hasonlóan bántam el egy hülye szadistával.

Az igazi ellenszenves szadisták roppant alacsony intelligenciával rendelkeznek.

A törvény igénybevétele nélkül is bántunk el két szadistával. De a törvény betartásával. A városban kerékpároztam egy ismerősömmel. Majd találkoztunk két szadista hülyével. Le akart engem lökni a bicikliről ok nélkül. Erre az ismerősöm a tömeg előtt jó hangosan megalázta. Azt kiabálta rá hogy előember. Meg hogy matematikában lenne ilyen jó mint garázdaságban. Majd elkezdtek gyalog felénk közelíteni. Erre mi felültünk és hagytuk hogy fussanak utánunk, de utol ne érjenek, meg le se maradjanak mert akkor abbahagyhatták volna a futást. A két ütődött agymentes hülye több kilométeren át futott utánunk a városon át gyalog, míg mi kényelmesen kerékpároztunk. Közben az ismerősöm a város füle hallatára kiabálta rájuk hogy előember. Én meg röhögtem hogy az a két baktérium képződmény izzad mint a ló és kergeti a bicikliseket, vagyis minket. Végül meguntuk és hazatekertünk. Amit bánok, mert végkimerülésükig kellett volna megfuttatni őket. Eszük meglett volna hozzá, hisz csak két agysejttel rendelkezhettek, ami közül az egyik a futást irányítja.

2015. febr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!