Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek itt az emberek?

Miért ilyenek itt az emberek?

Figyelt kérdés
Írok egy kérdést, és érkeznek rá a válaszok. Köztük mindig van egy piszkálódó, arrogáns stílusú válasz is. Vagy akár több is. Megértem, hogy nehéz az élet, a munkahelyen is lehetnek gondok, de miért nem lehet normálisan, nem piszkálódva válaszolni?

2015. febr. 19. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért ez gyakran magán a kérdezőn is múlik. Persze vannak olyan nyomorultak, akik a legnormálisabb kérdésre is bunkón válaszolnak, de ha valaki felteszi a kérdést miszerint egy fiú rámosolygott az utcán, akkor az mit jelenthet, megértem, hogy elkezdődnek a beszólások, még ha én nem is szoktam ilyenkor hozzászólni, csak fogom a fejem.
2015. febr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nyet licemerie válasza:

Tényleg sok múlik a kérdésen,főként ha eleve sértő a kérdésben felett téma az elhangzottakra nézve.

De normális kérdésre csak a heccelők és szörnyen unatkozók válaszolnak majomságokat. Avagy a szimplán idióták.

2015. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egxszeruen ezek ilyen "emberek". Komolyan ettol lesz jo kedvuk. Vagy en nem tudom, nem is ertem, h mi motivalja oket.

Regebben olvastam egy lanytol itt egy hozzaszolast es o azt mondta, h az o anyja is ilyen. 60 valahany eves es ez a szorakozada, h ul a gep elott es gyulolkodik... :-/

Gratulalok nekik.

2015. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
91%

Sajnos sok a bunkó...

Én csak akkor írok válasz bárkinek is, ha komolyan gondolom azt amit írok, és tényleg segíteni akarok...

Amúgy minek írogatni?

2015. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ne vedd magadra, le kell szarni. Összpontosíts a normális válaszokra, a többivel ne foglalkozz. Nem ér annyit.


Nines

2015. febr. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert a monitor mögül mernek csak ugatni... Szánalmas
2015. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!