Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igaza van a páromnak?

Kenis21 kérdése:

Szerintetek igaza van a páromnak?

Figyelt kérdés
Meghíztam a párom már 4 éve mondja hogy fogyjak le sajnos eddig nem probáltam pedig már az orvos is mondta hogy diétázak.sajna sokat veszekedtűnk mindig(egyéb okok miatt) nem járunk sehova,és azt veszem észre,hogy többet veszekszik és fexik az ágyban múltkor meg is néztem hogy veszi a levegőt,hogy alszik e vagy fent van.Ő azt hitte hogy azt nézzem él e még..szerinte nem vagyok figyelmes..én napi 12órázom mint pizzafutár.10-22 ig a szabadnapomon haza megyűünk a csaladomhoz.ő nem szereti ezt mert azt mondja miért megyünk minden egyes szabadnapon oda minthogy együtt lennénk néha..sajnos anyum decemberben meghalt és a tesom egyedül van apánkal és segítek fát vágni..a tesom még csak 20éves..apám meg nem nagyon tud menni...a párom egy ideje munkanélküli de itthon megcsinalja a dolgát.Szerintetek igaza van?
2015. febr. 19. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem neked hamarosan nem lesz párod...
2015. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!