Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Külföldön is ennyi tanulatlan,...

Külföldön is ennyi tanulatlan, buta, kinézetre is igénytelen ember van, mint Magyarországon?

Figyelt kérdés

Kimegyek a napi dolgaimat intézni és rengeteg az olyan ember, aki körülbelül egy beszélő, ruházkodó állat szintjén éli az életét és igénye sincs többre. És nem egy kisebbségről van szó, amit én látok, hanem az országban akárhol járok, mindenhol ez van.

Nem értem, hogy miért vágynak az emberek olyan országra, mint Németország, amikor ők saját maguk olyanok, mint valami albán földműves, csak van kocsijuk meg új ruháik. De a világról való tudásuk valahol itt kimerül. Arról nem beszélve, hogy akárhová megyek, hülye szabályok vannak, értelmetlenek, akadályozóak. Hivatalokban ugyanúgy, ahogy üzletekben is, ahol vásárolnék.



2015. febr. 26. 18:22
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
88%

"Gondoltam, hogy jön egy ilyen suttyó és a "másnak így jó, el kell fogadni" f***ságát idelöki.


Akinek nem számít, hogy legyen egy kis intelligenciája meg tiszta a teste, az tak*****jon ki az erdőbe és egyen gilisztákat meg banánt, de ne a normális emberek között éljen és várja el, hogy az ő igénytelen életformáját elfogadják. "


És te, normális embernek gondolod magad?


Miért nem teszel fel olyan kérdést, hogy miért van ennyi intoleráns, idegbeteg önelégült kretén, aki csak a felszínességre alapuló nyomorult életén keresztül képes szemlélni a világot?

2015. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

"Miért nem teszel fel olyan kérdést, hogy miért van ennyi intoleráns, idegbeteg önelégült kretén, aki csak a felszínességre alapuló nyomorult életén keresztül képes szemlélni a világot?"


Sajnálom, miért kellene tolerálnom, hogy valaki igénytelen? :D Mindjárt ideírod, hogy neked miért kellene tolerálnod, hogy én fürdök és kulturáltabb vagyok? :D


Szerencsére a többi része rám nem vonatkozik, olvasd el az első hozzászólást.

2015. febr. 26. 19:43
 13/33 anonim ***** válasza:

A kérdésedből süt az intelligencia.

Honnan látod rajta, hogy műveletlen? Senkinek nincs az arcára írva.

Én még hülye szabállyal nem nagyon találkoztam, hülye emberrel inkább.

2015. febr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

"Azért neked is furcsa életed lehet... Ülsz például a villamoson, szembe ránézel egy igénytelen emberre, és magadban zsörtölődsz, mint egy falusi öregasszony"


Én csak kiröhögöm őket és undorodom, nem érek rá zsörtőlödni.

2015. febr. 26. 19:44
 15/33 A kérdező kommentje:

"Azért igénytelen valaki, mert 75 ezerből kénytelen megélni? Szerinted ez így neki jó. Meg kellene fizetni az embereket. "


Meg gazdaságtant kellene tanulni és akkor ilyet le sem írnál.

2015. febr. 26. 19:45
 16/33 A kérdező kommentje:

"Honnan látod rajta, hogy műveletlen? Senkinek nincs az arcára írva."

Elég látnom tömegközlekedésben ahogy birka módon tolonganak egymáson azok,akik kikérik maguknak, hogy ők kulturálatlanok lennének. Például.



"Én még hülye szabállyal nem nagyon találkoztam, hülye emberrel inkább"

Hét elején szerettem volna bérletet venni a buszra. A bérletpénztárnál azt felelték, hogy tizedike után sajnos nem árulnak bérletet, menjek el XY telephelyre(300 méterre). Udvariasan megkérdeztem, hogy miért jó nekik, hogy itt nem árulnak, egy köpésre meg igen, pedig az egy kisutcában van, eldugott helyen, ez pedig egy forgalmas helyen, ahol az emberek megfordulnak. A hölgy is azt mondta, hogy nem tudja, szerinte is f***ság. Ez például egy hülye szabály.

2015. febr. 26. 19:57
 17/33 anonim ***** válasza:
Érdekes amit felvetsz de a szóhasználatodból ítélve nem tűnsz olyan intelligens igényes embernek mint amire tartod magad. Én egyedül azt nem szeretem ha buszozok és egy büdös ember kerül mellém. Bár a második gondolatom általában az hogy mi van ha én is büdös vagyok, kint mászkáltam egész nap a főutca mellett, por kosz minden rám ragad pár óra alatt. Nem szoktam magamnál fésűt tartani összefújja a hajam a szél máris igénytelen vagyok? A minimálbér-igényesség közti kapcsolatot se nagyon értem meg. Ismerek olyat aki 15-30 ezerből él egy hónapban és naponta kétszer fürdik.
2015. febr. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Az iskolai végzettség, jó modor, intelligencia, műveltség teljesen különböző fogalmak, nem egymás szinonímái.
2015. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

"Érdekes amit felvetsz de a szóhasználatodból ítélve nem tűnsz olyan intelligens igényes embernek mint amire tartod magad."


Igen, tudom. Sajnos csak ilyen szavakkal lehet megfogalmazni, különben valamilyen gazdag, elkényeztetett embernek néznek, aki a csillogó palotájából írta meg a kérdést és el sem olvassák. Így üt. Nyersen. Erre van igény. Pont erről - is - szól a kérdésem.

2015. febr. 26. 20:11
 20/33 A kérdező kommentje:

"Az iskolai végzettség, jó modor, intelligencia, műveltség teljesen különböző fogalmak, nem egymás szinonímái."


Az a gond, hogy nincs pontos megfogalmazása annak a tömegnek, akikről a kérdésem szól. Talán a csürhe.


Ha szépen akarom kifejezni, akkor a modortalan,unintelligens, fizikai higiéniére és a saját szellemi tőkéjének gyarapítására figyelmet és időt nem fordító egyének.

Szerintem az olvasók fele meg sem érti.

2015. febr. 26. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!