Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szörnyülködtök a sok...

Ti is szörnyülködtök a sok 'anyámasszonykatonáján'?

Figyelt kérdés
Rettentô. Számítógép és videójáték elôtt meggörnyedt, elhízott vagy normális izomzat nélküli fiatal tizen-, huszonéves fiúk, akiknek fogalma sincs a sportról, szívósságról, nôkrôl. :( Sokkot kapok rendszeresen, annyi ilyen van. Valószínûleg az apaképpel vannak gondok. Elkeserítônek tartom.

2015. márc. 17. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
100%

"nekem még nem volt számîtógépem, okostelefonom az ô korában. Én fára másztam, bicikliztem, a többiekkel mászkáltam."


Es? A nagyapadnak meg angolveceje nem volt, hanem a kerti budiba xart, az o nagyapja meg orvost nem latott soha, az o nagyapja meg landzsaval vadaszott vaddisznora gyerekkent.


Marhara nem szamit ez az egesz. A testvered nem a szamitogep meg az okostelefon miatt olyan amilyen.

2015. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 anonim ***** válasza:
0%

#8

Nem érted a lényegét. A mai ember lelketlen, antipatikus, nem tudja, milyen nélkülözni, áldozni, a másiknak jót cselekedni. Egy ilyen szélsőséges történés, mint a háború pozitív irányban változtatja meg a társadalom szemmel látható- ill. láthatatlan értékekhez is való viszonyulását. Persze, nem szeretnék én sem hasonlót, borzasztónak találom az efféle módon megvitatott egyet nem értést, csak felvázoltam, más nem segítene ezeken az életképtelen idiótákon. Nem tanultál történelmet, #8? Ismételj.

2015. márc. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/76 A kérdező kommentje:
Te éltél vele egy háztartásban vagy én, haver? Én ismerem az okokat. Apám a sz#ros számítógéppel kapcsolta le magáról a gyereknevelést, meg is lett az eredménye, egész k#rva nap ott ült a gép elôtt, éjfélkor is úgy kellett neki könyörögni, hogy kapcsolja már ki. Egyszer csak azt vettük észre, hogy ha mi nem megyünk be a szobájába, akkor nem jön ki (csak wc-re meg enni), nem volt igénye szólni senkihez, barátai nem voltak, barátnôje szintén nem. 110 kilóra felhízott, a bôre tele van striákkal, amire krémet vettem neki, amíg még vörösek voltak, mert akkor még el lehetett volna tüntetni. Apuci meg anyuci meg el volt foglalva a saját háborújukkal, hát ezért kell a gyerek??? Bravo. Hagyjál már az angol wc-s sztoriddal, nem a technológiai fejlôdésen van a hangsúly, hanem test és izomzat egészséges fejlôdésén és a szocializálódáson. A nagyapámnak mindez megvolt.
2015. márc. 17. 12:44
 14/76 anonim ***** válasza:
68%
a sport jelentése a hétköznapoktól eltérõ tevékenység, mely fejleszt valamilyen képességet... a sok általad lenézett fiatal, e-sportol, és rengeteg csapatsport is van az e-sportok között, de mivel egy konzervatív szemellenzõs személy vagy, nem ezt látod, hanem, hogy ül egyedül egy szobában... rosszabb esetben fogalmad nincs, hogy egy egy játékban akár 20-30-40 embernek is össze kell dolgozniuk csapatban...
2015. márc. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
100%
attól meg, hogy apád depressziós volt és nem kapott orvosi segítséget, attól még nem depressziós mindenki aki játszik valamivel... ha meg eljut arra a szintre, hogy már wc-re nem megy ki, akkor nem a rendszert kell hibáztatni, hanem be kell látni, hogy beteg és szaksegítséget kell kérni...
2015. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 A kérdező kommentje:
14: HAHAHAHA :D Fetrengek a röhögéstôl. A testi izomzat fejlesztés melyik részét nem érted? Ismered azt a szót, hogy 'fizikum'? Egy sikeres foci meccs után, mikor egymásra ugrálva örülnek a srácok a gyôzelemnek és utána beülnek ünnepelni, dumálni és meginni egy sört, azt is tudja a géped?? Ilyen igazi élményeket nem tud és nem is fog sohasem helyettesîteni.
2015. márc. 17. 12:58
 17/76 anonim válasza:

Kérdező,nem mindenki heteroszexuális,így a nőket én kivenném a képből.

Én homoszexuális vagyok,de sportos,izmos felsőtesttel,akiről meg nem mondanád,hogy nem a nőket szereti. Valamint elég kocka vagyok én is. Azért,mert valaki a gép előtt sokat ül,attól még lehet,hogy sportol is mellette valamit.

2015. márc. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 A kérdező kommentje:
15: apám depressziós volt? mi van?:D ûgy szôlsz hozzá egy témához hogy el sem olvasod a leîrtakat...?
2015. márc. 17. 13:00
 19/76 A kérdező kommentje:
17: Persze. És ha te össze tudod ezt hozni, akkor az jó. Nem a te esetedrôl szól a kérdés.
2015. márc. 17. 13:01
 20/76 anonim ***** válasza:
100%

"Valószínûleg az apaképpel vannak gondok"

Nálatok ez van és akkor a többieknél is valószínűleg az... Ez már alapból akkora baromság, hogy inkább hagyjuk is ezt a dolgot annyiban, mert nagyon nagyon szűklátókörű vagy.

Én mondjuk jobban szőrnyülködöm ezeken a páva sz#rokon akik facebook oznak egész nap meg max. hétvégente jól beb#sznak.

2015. márc. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!