Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szörnyülködtök a sok...

Ti is szörnyülködtök a sok 'anyámasszonykatonáján'?

Figyelt kérdés
Rettentô. Számítógép és videójáték elôtt meggörnyedt, elhízott vagy normális izomzat nélküli fiatal tizen-, huszonéves fiúk, akiknek fogalma sincs a sportról, szívósságról, nôkrôl. :( Sokkot kapok rendszeresen, annyi ilyen van. Valószínûleg az apaképpel vannak gondok. Elkeserítônek tartom.

2015. márc. 17. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 A kérdező kommentje:
Azért abban egyetértünk, hogy a mozgás fontos és lehetôleg bele kellene az embernek illeszteni az életébe? Vagy ezt is cáfolod?
2015. márc. 17. 16:43
 52/76 anonim ***** válasza:

Nem jó, hogy mindenki mindig gép elôtt ül meg facebook-ozik. Viszont nem szólhatsz bele, hogy más mit tegyen.

DE te azt írod gyakorlatilag, hogy aki nem izmos, az nem férfi. Ez primitívség! Ez olyan, mintha azt írnád, hogy akinek nincs jó s.gge, az nem nô.

2015. márc. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 A kérdező kommentje:
Könyörgöm Neked, tényleg már térdre borulok, hogy olvasd már vissza légyszi, amit îrtam. Nem îrtam olyat, hogy aki nem izmos az nem férfi. Már a sîrba juttattok, tényleg :(((((((((((((((((. A kondíció, a csapatszellem, mozgáskoordináció, a másokkal történô TESTKÖZELI beszélgetés, érintés -ezekre az elengedhetetlen tényezôkre hîvtam fel a figyelmet, amely mind kell és fontos ahhoz hogy valakibôl egészségesen szocializált, egészséges testfelépîtésû felnôtt váljék.
2015. márc. 17. 17:16
 54/76 anonim ***** válasza:

Beszéltél a fizikumról, hogy ez szükséges. Oké. Viszont azt kihagytad (javíts ki, ha csak tévedek, és én nem látom), hogy legyen jó ember, vagy hogy legyen intellektuális. Ugyanis ez is rengeteg férfiból hiányzik, ez mégsem idegesít annyira, mint az izomzat hiánya.

Amúgy csak kíváncsiságból: Mi a véleményed A szürke... fôszereplôjérôl? Ô jó férfi vagy nem?

2015. márc. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 A kérdező kommentje:
pff azt a szemét könyvet én el sem olvastam, nem is fogom, a filmet sem láttam. Egy jó kis biznisz lett az egész sztori, amibôl El James már h#lyére keresi magát. Szörnyûnek tartom, hogy tizenéves lányok olvasgatják ezt a könyvet, miközben a médiából azt hallják, hogy bucira verhetik a fejed, nem baj, ha valakinek örömet okoz..:((((((( Mivel nem olvastam, csak hallomásból innen-onnan tudom hogy miről szól. De annyi elég. Természetesen fontos, hogy egy ember intellektuális legyen. De ehhez az IS (!) kell, hogy ismerje testközelből a társadalmat, amelyben él.
2015. márc. 17. 17:33
 56/76 A kérdező kommentje:
Egy férfit, aki konkrétan megver meg csapkod egy nőt, nem sokra tartok. Ha talált hozzá egy ostoba partnert, aki meg el is tűri és ezt meg lehet vele tenni, hát gratulálok. Aki h#lye.. A szexhez ennek meg aztán végképp semmi köze. Nem az, volt már hogy közben kértem a pasim, hogy csapjon a fenekemre, de nem hogy üssön-verjen.:(
2015. márc. 17. 17:37
 57/76 anonim ***** válasza:

Ez mindannyiunkat ugyanúgy érint, de nem tudunk velük mit kezdeni. Vannak sokkal erősebb oldalak is, akik az ő értük tett fáradtságainkat romba döntik. Ilyenek a reklámok, a valóságshow-k, az iskolák felkészületlensége, a fegyelmezés államilag történt betiltása, a katonaság megszűnése, a minősíthetetlen olcsó élelmiszerek, és még sorolhatnám, nagyon sok van.

Ez a népbutítás a felsőbb körök konkrét célja. Dolgozz 0-24 ingyen, költsd el az összes pénzed, ha pedig tönkremész, dögölj meg, ne legyél a terhükre. A mai fiatalok, akiken te (és talán mi is) szörnyülködünk, ebbe a csapdába estek bele. Sajnos mindenhonnan ezt a példát látják követendőnek. Élj a mának, szarj mindenki másra.


Egyébként első pár hozzászólásod direkt provokatív, vagy nem tudom. Azért gurultunk be, mintha üldöznéd ezeket a szerencsétleneket, és ha ellent is mondtunk neked, megtámadtál bennünket. Így a végére kicsit lehiggadtál, ez örömteli.

2015. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:

Pozitívan csalódtam a kérdezôben, sok nô nem képes belátni, hogy az egy sz.r.

Viszont ha beszéltél a számodra antipatikus férfiakról a társadalomban, megemlíthetnéd azt is, hogy rengeteg ostoba nô van. (A fiatal lányok/nôk 50+%-ának a Szürke a férfiideálja.) Engem ez idegesít nagyon.

2015. márc. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
100%
Engem azok idegesítenek nagyon, akik megmondják, hogy hogyan kellene élnem, mit kellene hajkurásznom, minek kellene kitölteni a a napjaimat, mit kellene csinálnom munka után.
2015. márc. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 A kérdező kommentje:
Utolsó: úgy élsz, ahogy akarsz. Más úgysem tud kényszeríteni semmire. De sugallni valamit vagy közvetíteni nem tilos. Amennyiben ki tudsz szedni belőle pozitívat akkor megteheted, ha nem akkor meg nem kezdesz vele semmit. Viszont az 'egyél sok gyümölcsöt meg zöldséget és mozogj sokat' egy örök érvényű igazság, mert egyszerűen jót tesz az emberi szervezetnek.
2015. márc. 17. 19:22
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!