Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szörnyülködtök a sok...

Ti is szörnyülködtök a sok 'anyámasszonykatonáján'?

Figyelt kérdés
Rettentô. Számítógép és videójáték elôtt meggörnyedt, elhízott vagy normális izomzat nélküli fiatal tizen-, huszonéves fiúk, akiknek fogalma sincs a sportról, szívósságról, nôkrôl. :( Sokkot kapok rendszeresen, annyi ilyen van. Valószínûleg az apaképpel vannak gondok. Elkeserítônek tartom.

2015. márc. 17. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim válasza:

17-es vagyok.

Kérdező,szerintem nem ez az átlag,amit te mondasz. Voltál mostanában egy falusi focimeccsen ? Ott ugyanazt látod,mint amit leírtál. Meccs után beülnek a kocsmába,sörözni,beszélgetni.

És nem az az átlag,hogy videojáték előtt ülnek. Az max 1-2 gyerek,de a többi ugyanaz amit te leírtál. Szerintem te inkább a városban látod a problémát,de ottis sokan járnak különféle sportokra.

2015. márc. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
100%

nem fogalmazol valami jól, elsõ olvasatra olyan, mintha apád is játékfüggõ lett volna, de már sejtem, hogy csak rá akarod hárítani a felelõsséget...

ettõl független a lényeg ugyan az, ha már nem kommunikál senkivel, akkor depressziòs és segítségre van szüksége... de mielõtt belekontárkodsz az életébe, gyõzõdj meg, hogy tényleg nincsenek barátai, és nem csak arról van szó, hogy egy játékon bellül tartják a kapcsolatot...


+ testépítõként eléggé ismerem a striákat, és nem, krémmel nem lehet eltüntetni õket, a krém, csak elõsegíti a kifehéredèsèt, de ha kialakul egy stria, az ott marad egész életedre.

2015. márc. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor biztosan én hallucinálok.
2015. márc. 17. 13:10
 24/76 A kérdező kommentje:
22: akkor örülök, hogy megismertethetek veled egy új terméket. Vichy krém striákra. Ha akarod, linkelek neked képet. Nekem teljesen eltüntette.
2015. márc. 17. 13:12
 25/76 anonim ***** válasza:
78%
tudod, mikor world of warcraftban egy 25 fõs raidben 1-2 hónapig gyakoroljátok a taktikákat, és csak úgy sikerülhet lenyomni, ha a 25 ember összhangban teszi a dolgát, mikor végre végigértek a raiden az legalább olyan öröm, mintha nem egy vacak focimeccset, hanem egy komplett bajnokságot nyertél volna meg a csapatoddal... de ezt az élményt soha nem fogod megismerni, mert a komfortista szrmellenzõd nem engedi...
2015. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
100%
akkor nem striád volt, vagy szemüvegre van szükséged :D
2015. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 A kérdező kommentje:
26: Nôként van fogalmam róla milyen a stria, kedves. És lehet hogy egy 28 éves nôvel másképp kellene kifejezned magad, mint ahogy azt itt megteszed. 25: Gépen keresztül meg tudsz valakit simogatni? Meg tudod veregetni a vállát? Bele tudsz nézni a szemébe? Tudod te ezeket egyáltalán értékelni? Amúgy még mindig nem fejtetted ki, hogy a h#lye szimulációs játékod hogyan fejleszti a fizikumodat?
2015. márc. 17. 13:19
 28/76 anonim ***** válasza:
100%
nem a játék fejleszti a fizikumomat, hanem hogy a 2es számú hobbim a testépítés + sportszerûen szakítok 4 éve.
2015. márc. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 anonim ***** válasza:

#25

Te egész biztosan fogalomzavarban szenvedsz, amit már burokban közölt veled a kérdező is. Itt nem arról van szó, hogy milyen összpontosítást igényel az "e-sportod", ami gyakorlatilag maximum agy-, és kézfejgyakorlatokban teljesedik ki. Hanem arról, hogy az e-sport nem mozgat meg izmokat, nem leszel fittebb attól, hogy leraideled az életedet, ülsz a székben, terheled egész nap a gerincedet, nem mozogsz. Az ilyenek érrendszeri betegségekben fognak fetrengeni 40 éves korukra (persze tisztelet a kivételnek, aki mozog mellette valamit).


Az e-sport szóban nem azért van jelen a sport szó, mert a futással/úszással/stb egyenértékű, hanem a versenyszerűség miatt. Kevered a szezont a fazonnal. De ahogyan a kérdezőnek sem, nekem se fog sikerülni téged meggyőzni, hogy az e-sport NEM sport. Csak egy verseny.

2015. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/76 A kérdező kommentje:
28: De akkor miért veszed magadra amiről itt szó van? Ez a kérdés akkor nem rólad szól.
2015. márc. 17. 13:35
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!