Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szörnyülködtök a sok...

Ti is szörnyülködtök a sok 'anyámasszonykatonáján'?

Figyelt kérdés
Rettentô. Számítógép és videójáték elôtt meggörnyedt, elhízott vagy normális izomzat nélküli fiatal tizen-, huszonéves fiúk, akiknek fogalma sincs a sportról, szívósságról, nôkrôl. :( Sokkot kapok rendszeresen, annyi ilyen van. Valószínûleg az apaképpel vannak gondok. Elkeserítônek tartom.

2015. márc. 17. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 A kérdező kommentje:
40: Ahogy gondolod.
2015. márc. 17. 15:00
 42/76 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a te világodban a férfi dolga az, hogy igásbarom legyen, de arra, amire a kockának kell, a gyógytorna is elegendő mozgás, vagy ha nem piheni végig az életét, például úszni jár vagy valami, akkor nem is szorul kezelésre. Mielőtt bekövetkeztetnél, első hozzászólásom a kérdésednél... Dolgoztam kemény helyeken, szerintem ne kívánd senkinek inkább! Izomnövelésben még sose gondolkodtam, akkor se, amikor elfért volna kétszerannyi rajtam. Nincs értelme tökölni a semmin azért, hogy másoknak tetsszen a testem. Az egészségemért megteszek ezt-azt, de a sportolgatás baromság. Játszani, az igen, meg ha nem bírom már, akkor fel a bringára, de ilyen, hogy kötelező legyen mert puhány valaki? Teljesen jól megvoltam nélküle és a felszabadult idő jó részét azzal is töltöttem, hogy okosodjak. Ezt tudnám én is ajánlani nagyon sokak figyelmébe, de nem akarok téríteni, hiába tudom, hogy genetikailag buta ember elhanyagolhatóan kevés van, a lehetőség adott...


Jó is hogy szólsz, olyan régen kóboroltam már céltalanul Liberty Cityben... :)

2015. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:

Ha itt mindenki szélsőséges, akkor én is az leszek. Ha az ilyen "kockák" érrendszeri betegségekben szenvednek öreg koruka, akkor ti meg porckopásban fogtok.


Az e-sport a szociális részét kiváltja a sportnak.

Pláne, hogy interneten mennyivel könnyebb szóba állni valakivel. Pl ez a kérdés, meg az itteni vita is az internetnek köszönhető.


Nekem mondta mindig apukám, hogy menjek nyugodtan a haverjaimmal el, nem kell időpontra hazaérnem.

Amikor lehetett mentem is de ha egyszer mindenki tanul, gépezik, családi programokon vesz részt, vagy csak nem engedik el a szülei, akkor kénytelen vagyok itthon ülni és játszani.

Aki meg kirekesztett amiért nem bírják a többiek, nem hívják közös programokra, nem beszél vele senki se suliba, se sporton, annak csak a számítógép marad, mint szociális élet. Még nem találkoztam olyannal aki egy doboz sör helyett, inkább sietett volna haza játszani.


Régen sportoltam, de amióta középsikolás vagyok, egyszerűen nem fér a napomba. Amikor 1 óra körül érek haza szoktam edzeni aznap, de este 6.-kor már semmi kedvem nincs hozzá.

Aztán nekem meg jó az anyagcserém ezért fel sem tűnik senkinek, hogy nem sportolok.


Másik, hogy mihez kell manapság az edzettség?

Mindenki diplomás szeretne lenne meg irodában dolgozni, aki pedig nem az valamilyen szerelő lesz. Tescoba az árufelcímkézéshez, takarításhoz, vagy a targoncával nehéz dolgok pakolásához sem kell túl nagy fizikum.


A cigaretta sokkal károsabb, mégis sokkal többen szívják, mint ahányan raidolnak.


Amúgy férfiasak azok a kigyúrt ecsethajú, szőrtelen testű SWAG nagyfiúk akik manapság vannak?


Nekem mondjuk 8 éves korom óta Schwarzenegger a férfi modell.

2015. márc. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 A kérdező kommentje:
Akkor a szexet is az interneten bonyolítsátok, drágáim. Sok sikert;)
2015. márc. 17. 15:37
 45/76 anonim ***** válasza:
én már nem értem, hogy megoldást keresel a problémára? vagy csak megerősítést vársz, hogy igen öcséd egy gyenge puhány kis görcs.. ha megoldás kell, azt leírtam milyen lehetőséged van... de ha továbbra is csak így vagy képes hozzáállni, akkor nem értem mire vered itt magad, akkor szard le öcsédet magasról és ne foglalkozz vele...
2015. márc. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 A kérdező kommentje:
45: A kérdés nem az öcsémről szólt. Nem tudsz szöveget értelmezni? Nem kértem tanácsokat az öcsémmel kapcsolatosan.
2015. márc. 17. 15:44
 47/76 anonim ***** válasza:

ilyenkor sajnálom, hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni...

szerencse, hogy nem minden nő ilyen, mert akkor tuti meleg lennék...

2015. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim ***** válasza:

Nekem meg a sok szűk látókörű általánosító baromból van elegem akik csak abban jók hogy másokat elítéljenek anélkül hogy bármit is tudnának róla.

Nagyon primitív viselkedés.

2015. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 A kérdező kommentje:
Mivel a kérdésem a meggörnyedt, elhízott, számîtógép elôtt ülô tizenévesrôl szôlt, ezért tudom, hogy az elhîzott és meggörnyedt mivel a számîtógépezôk ezen csoportjáról szólt a kérdésem. Aki számítógépezik és nem elhízott és nem meggörnyedt-amilyen szintén létezik-az egy másik csoportja az embereknek, errôl a csoportrôl nem szólt a kérdésem. Huhh.. de nehéz. Muszáj vagyok már szàjbarágósan mondani. Remélem îgy már tiszta. Tehàt: nem minden gèpezô elhîzott és meggörnyedt.
2015. márc. 17. 16:20
 50/76 anonim ***** válasza:
igen és ugyan úgy vannak elhízott focizó, vizilabdázó, de még gerincferdüléses kosárlabdázót is ismertem... de te csak általánosítasz...
2015. márc. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!