Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szörnyülködtök a sok...

Ti is szörnyülködtök a sok 'anyámasszonykatonáján'?

Figyelt kérdés
Rettentô. Számítógép és videójáték elôtt meggörnyedt, elhízott vagy normális izomzat nélküli fiatal tizen-, huszonéves fiúk, akiknek fogalma sincs a sportról, szívósságról, nôkrôl. :( Sokkot kapok rendszeresen, annyi ilyen van. Valószínûleg az apaképpel vannak gondok. Elkeserítônek tartom.

2015. márc. 17. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
91%
Kérdés, hogy miért kéne mindenkinek egyformának lenni, illetve mi alapján döntöd el, hogy a számodra preferált típus "jobb" a másiknál. Talán nekik van igazuk, és te vagy selejtes.
2015. márc. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 A kérdező kommentje:
Mert szerinted ilyen egy férfias férfi..?
2015. márc. 17. 11:14
 3/76 anonim ***** válasza:
100%

Az. Rettentő.



Na most megkaptad a válaszodat? :D

2015. márc. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 anonim ***** válasza:
84%
közöd hozzá?
2015. márc. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 anonim ***** válasza:
19%
igen igazad van...mi a párommal ha meglátunk ilyen "mutánsokat" csak nevetünk rajtuk
2015. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 anonim ***** válasza:
94%
Te kis szupermen te, megnéznélek te milyen vagy, kérdező...
2015. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
3%
Elég eltunyult egy társadalom lettünk, ebben igaza van a kérdezőnek. Egy háború kéne ide, hogy kissé visszakanyarodjunk egy életképesebb társadalom irányába.
2015. márc. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
96%
ezt a marhasagot :) attol leszunk eletkepesebbek ha egymast oljuk?
2015. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
100%

meló után megyek haza wowban farmolni, 19-23 igy pedig hetente 4* raid nap van, így aztán mondhatjuk, hogy heti minimum 17-25 órát játszom, mégis van idõm testépítésre, horgászatra, bringázásra és még a csajomra is... aki hála istennek velünk raidel...

nem csak a kockák közt vannak életkèptelen emberek, néhány miatt nem kell beskatujázni mindenkit... jaa és a melóm is az, hogy gép elõtt ülök... apám meg szeretné ha olyan fiatalkora lehetett volna mint nekem van.

2015. márc. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 A kérdező kommentje:
Egy férfi kis kora óta sportol jó esetben. Nem csupa izom menôt kell elképzelni, az a sport lehet biciklizés is. Ehelyett azt tapasztalom, hogy sokan (!Nem általánosîtás! valóban sokan) 10 évesen (van aki elôbb is!!) megkapják a számîtógépet és pont azokat az éveket töltik inaktívan, amikor az egész felépítés, testi fejlôdés kialakul és alakîtható. Nem mellesleg a csoportos sport szocializálódás szempontjából is nagyon hasznos, megtanulsz küzdeni, megtapasztalod teljesítôképességed határait. Az öcsém sajnos a kérdésben szereplô kategóriába tartozik, és most 19 évesen se tudja, hogyan kell magát kifejezni, hogyan kell kommunikálni..(köszönhetjük apánknak) Én 9 évvel vagyok idôsebb (és nô), nekem még nem volt számîtógépem, okostelefonom az ô korában. Én fára másztam, bicikliztem, a többiekkel mászkáltam.
2015. márc. 17. 12:30
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!