Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szörnyülködtök a sok...

Ti is szörnyülködtök a sok 'anyámasszonykatonáján'?

Figyelt kérdés
Rettentô. Számítógép és videójáték elôtt meggörnyedt, elhízott vagy normális izomzat nélküli fiatal tizen-, huszonéves fiúk, akiknek fogalma sincs a sportról, szívósságról, nôkrôl. :( Sokkot kapok rendszeresen, annyi ilyen van. Valószínûleg az apaképpel vannak gondok. Elkeserítônek tartom.

2015. márc. 17. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
96%

Az oke hogy az ocsed nem szazas, de te sem lettel az.


Hulye vagy es korlatolt, ennyi.

2015. márc. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 A kérdező kommentje:
:D Neked az a korlátolt aki a szabad levegőn emberek között van? Hmmm.. látod így is jelen tudok lenni a neten is. Egyiknek nem kell kizárnia a másikat. Azért elmondom neked hogy a jó csajok mint én, a közvetlen, kommunikatív, kedves, talpraesett, a társadalomban boldogulni tudó/akaró férfias férfiakra buknak, nem azokra a kisfiúkra, akik KIZÁRÓLAG (!) a négy fal között vívják meg 'csatáikat'.
2015. márc. 17. 14:20
 33/76 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ocsmány mód bicskanyitogató vagy. Miből látod, hogy mindenki a gép előtt ül? Elvégre senkit nem az otthonában lesel ki, az utcán találkozol velük. Attól, hogy nem full izom, még lehet egészséges. Te egyértelműen előítéletes vagy, alaptalanul vádolgatsz mindenkit.


Egyébként ha az az ára, hogy ilyen csajt kapjak, mint te, inkább maradok buta, antiszociális, és 4 fal közé zárt. Mert nekem ilyen nő nem kellene, aki mindenki helyett megaszongya a dolgokat, mert ő tökéletes, a másikat pedig alaptalan dolgokkal megrágalmazni.


Egyébként a raides srác is említette, hogy sportol mellette. Csupán próbált kiállni a saját hobbija mellett is, ami nem sikerült pont annak köszönhetően, hogy te képtelen vagy rugalmasan, megértően kezelni másokat.


Kíváncsi lennék, te milyen ember vagy az életben.

2015. márc. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
100%

na, közben haza kellett érnem.

itt már ki tudom fejteni a válaszomat, nem csak sietve leírni a véleményemet.

Első körben szeretném tisztázni, hogy az esport, nem attól sport, mert "verseny" aki így gondolja, na az keveri a szezont a fazonnal... a sport olyan tevékenységet jelent, amely fejleszt valamilyen képességet... nem csak fizikai képességek léteznek ám a világon... egy esport fejlesztheti a kreativitást, reflexeket, probléma megoldó képességet, sok esetben a nyelvtudást, kommunikációt, logikai képességeket stb stb... a gond az, hogy nálatok a sport=mozgás... mivel nem ismeritek a szó jelentését...


Öcséd problémáját pedig onnan kellene megközelíteni, hogy mennyi idős? tanul még? dolgozik? munkanélküli? suliba jár, vagy csak mellé? így egyszerűen túl kevés az infó, lehet, hogy csak simán szerinted ül csak sokat a gép előtt, de az is lehet, hogy olyan depressziós játékfüggősége van, amit ha nem kezeltettek szakemberrel most, akkor most cseszi el az egész életét...

Én szeretek játszani, sőt megkockáéztatom,hogy játékfüggő vagyok, de ezt bele tudom illeszteni az életembe, megvan a helye és ideje amikor játszhatok, de sajnos játékon bellül "ismerek" sok olyan embert, akiknek ténylegesen semmi életük nincs. van 12éves klántársam, akire nem figyelnek a szülei, és sokszor még hajnal 2kor is fent van és játszunk... van 40 éves családapa klántársam, aki hétköznap éjjel fél 1kor felébreszti a 13 éves fiát, ha kiesik egy healer a csapatból, hogy jöjjön healelni... van romániai magyar nő 43 éves klántársam, aki 3 műszak után alig várja, hogy hazaérhessen játszani, van 26 éves építészmérnök aki angliában dolgozik építészmérnökként klántársunk, van aki szinte folyamatosan online van 27 évesen a szüleinél lakik, nincs munkája, nem tanul, élősködik, de legalább nekünk hasznunkra van...

van aki tud mértéket tartani és van aki nem... de ettől nem kell az egész rendszert ördögtől valónak tekinteni... azt, hogy öcséd esete már beteges e, azt neked kell látnod, és ha ténylegesen semmi más nem érdekli, csak játszik, és ez téged zavar, akkor neked kell lépned az ügyben és segítséget szerezni neki. Különben olyan élet vár rá, mint az utolsó a felsoroltjaim között.

2015. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
Viszont, ha öcsédnek van élete, ellenben szeret játszani, minden barátja is szeret játszani, és te ezt elveszed tőle, akkor könnyen lehet, hogy egy életre egy nagyképű beképzelt pi*/sának fog tartani és utálni fog... szóval nehéz ezt a szitut lekezelni... első körben szerintem hagyd abba az ellenségeskedést és próbálj meg nyitni felé, próbáld meg megismerni a világát... még a végén hátha neked is megtetszik, és lesz egy közös hobbitok, ami mellett esetleg ki is robbanthatod onnan...
2015. márc. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 A kérdező kommentje:
33. Eddig szimpi voltál:( 1. Nem mondom, hogy mindenki a gép előtt ül. 2. Nem mondom, hogy aki nem izmos, az nem lehet egészséges. 3. Nem mondom, hogy én tökéletes vagyok. Tovább már nincs is kedvem beszélgetni, mert elbeszélünk egymás mellett. Sziasztok.
2015. márc. 17. 14:45
 37/76 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező, így már megértem a problémád, ilyen faterral felnőni, meg ráadásul kaptál már jópár "pofont" itt az interneten férfiaktól, fiúktól.

Én magamat is kifejezetten utálom amiatt, hogy rengeteget ülök a gép előtt, és már engem is egészségügyileg fenyeget ez.

Így 41 évesen azt tudom üzenni mindenkinek, a leghalálosabb dolog, amit tehettek, az az ülő életmód.

Egy élőlény nem erre van berendezkedve.

Napi maximum 1 órát csak a gép előtt, semmi többet!

Nem a chips adót kellene bevezetni Viktorka, ennyiben igaza lett volna a netadó bevezetése miatt.

2015. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 A kérdező kommentje:
A kérdésem azokról szólt, akiknek már egészségükre megy az ülés és semmittevés és fiúk!!! Nem tudom hogy hányszor mondjam még! Azokról akik elhíztak, elszigetelődtek, akiket gerincferdülés, izomsorvadás és köszvény veszélyeztet (pl öcsém). Rengeteg ilyen van manapság. Modern korunk és a válások, szülők hanyagságának termékei, akikből nem lesz teljes értékű férfi. Egy tizen éves fiú igenis legyen fizikailag aktív, ha ez megvan mellette felőlem számítógépezzen ahogy akar.
2015. márc. 17. 14:51
 39/76 A kérdező kommentje:
37: Köszönöm, egyetértek.
2015. márc. 17. 14:53
 40/76 anonim ***** válasza:

Mennyi kozhelyszeru ostobasagot ide birsz boritani, jaj.


Te jo no vagy? Kizart :)

2015. márc. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!