Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is szörnyülködtök a sok...

Ti is szörnyülködtök a sok 'anyámasszonykatonáján'?

Figyelt kérdés
Rettentô. Számítógép és videójáték elôtt meggörnyedt, elhízott vagy normális izomzat nélküli fiatal tizen-, huszonéves fiúk, akiknek fogalma sincs a sportról, szívósságról, nôkrôl. :( Sokkot kapok rendszeresen, annyi ilyen van. Valószínûleg az apaképpel vannak gondok. Elkeserítônek tartom.

2015. márc. 17. 11:02
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
Szerintem a mai világban nem árt, ha kicsit csőlátásban élünk. Azaz csak olyankor kacsintunk ki abból, ami minket boldoggá tesz, ha megigényli a helyzet. Ezért nem idegesít sok minden. Mint például az anyámasszonykatonáják. :)
2015. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is nő vagyok, és természetesen megvan nekem is a férfiideálom, de elég fura, hogy nőként arról beszélsz, hogy a férfiaknak mit kéne tenniük. Volt egy lány osztálytársam gimiben, az oltogatta mindig a mai fiúkat, pedig egy coopert nem volt képes lefutni. Jobb kondiban vagyok nála, pedig felmentett voltam tesiből (10 évig úszni jártam helyette meg gyógytornázni). Olyan vagy most, mint amikor férfiak a szülésről beszélnek. Te mint nő ne adj feladatokat egy férfinak szerintem.


És valóban úgy beszélsz a dolgokról, mintha az otthon látott minta átlagos lett volna. Értem a problémát, amit felvázolsz, de nekem is van minden elektronikus kütyüm, sőt mivel már 22 vagyok, külön lakrészben élek a szüleimtől, mégis minden nap vagyok velük, beszélgetünk, nézünk együtt filmeket (nocsak, egy technikai kütyü összehozza a családot...), aztán beszélünk róla, megsétáltatjuk a kutyákat. És eljárok a barátnőimmel is helyekre, élek társasági életet, pedig gyerekkorom óta saját tévém, számítógépem, szkennerem, DVD-m, nyomtatóm van, és mióta van okostelefon és táblagép, azóta az is. De pl. a telefonomat csak telefonálásra használom, csak este és reggel netezek, kivéve tanulásnál, programszervezésnél, a táblagépet meg csak akkor használom, ha utazunk. Nem dicsekszem, hanem arra akarok rávilágítani, hogy ettől még szeretek sportokat, nyáron kint vagyok a kertben, olvasok könyveket, van kint ping-pong asztal, egy időben jártam aerobikozni stb. A te családodban van rossz példa.


Amúgy nézzünk már végi a régebbi évtizedeken. A 80-as években, amikor a glam metál volt a divatos zenestílus, nem voltak olyan fiúk, akik nőnek néztek ki? (Keress rá Michael Monroe-ra vagy Sebastian Bachra a Skid Rowból.) Már az ógörögök közül is volt olyan (Platón), aki visszavágyott a régi jó világba, mert a mostani elkorcsosult. És ez még Krisztus előtti időben volt.

2015. márc. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
Amúgy miért vagy ilyen arrogáns, amikor a válaszadók nagy része udvariasan kezdi? Már elsőre arrogáns avgy, mikro visszaírsz.
2015. márc. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
És igen, értem, hogy a kérdés nem nekem szól, de a leírásban és a kérdésben mindenkit (minden férfit) belevonsz. Hiába mondod el alatta 20x, hogy róluk nincs szó. Nem így kérdezted.
2015. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:

én meg tanácsokat adok itt a jónépnek, és jól lepontoznak...:(

Ez a baj az emberek jó részével, inkább ellentmondanak bárminek, minthogy belássák, hülyén élnek, rosszat tesznek.

Persze, a tartás, meg az önbecsülés az fontos...

Még ha beledöglünk is.

2015. márc. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 A kérdező kommentje:

"Amúgy nézzünk már végi a régebbi évtizedeken. A 80-as években, amikor a glam metál volt a divatos zenestílus, nem voltak olyan fiúk, akik nőnek néztek ki? (Keress rá Michael Monroe-ra vagy Sebastian Bachra a Skid Rowból.) Már az ógörögök közül is volt olyan (Platón), aki visszavágyott a régi jó világba, mert a mostani elkorcsosult. És ez még Krisztus előtti időben volt."

- Te mégis miről beszélsz? Hogy jön ide a 80-as évek? Hogy jön ide a férfiak hajviselete? Hogy jön ide a zene? Manapság divat a kérdéstől eltérni és összefüggéstelenül válaszolni vagy mi? Nem arrogáns vagyok, hanem felhúztál te is meg azok, akik itt bizonygatják, hogy mennyit sportolnak a kütyüjeik mellett, kit érdekel???? Ez a kérdés azokról szól, akiket elnyelt a számítógép világa. Te nem ilyen vagy? Örülök. De, nem voltam kíváncsi rá, köszi. A kérdés nem rólad szólt és nem azokról akik sportolnak vagy normális társasági életet élnek. Ezáltal a válaszod annyi volt, mint sz#rnak a pofon..egy semmi.

2015. márc. 18. 11:27
 67/76 anonim ***** válasza:

az a baj, te magad sem tudod, mit akarsz kérdezni... lefalábbis eddig nem sikerült megfogalmaznod, ezèrt van, hogy senki nem érti mit akarsz...

Mondok egy újat, ha 7 oldalnyi válaszon át, senki nem a "kérdésedre" válaszol, akkor nem a válaszolók a hülyék, hanem aki nem tud kérdezni...

2015. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 A kérdező kommentje:

67: Én viszont úgy látom, hogy be vannak sértődve mert magukra ismertek a leírásban..

Egyébként voltak, akik velem értettek egyet.

2015. márc. 18. 11:52
 69/76 A kérdező kommentje:
67: A másik részük, meg nem tudja értelmezni a kérdést és elkezd arról beszélni, hogy testet épít, sportol meg családdal beszélget:( Holott azokról szól a kérdés, akik ezt NEM teszik és be vannak gubózva.
2015. márc. 18. 11:57
 70/76 anonim ***** válasza:

én vagyok aki testet épít, és sikerült is megértenem mit akarsz és ki is fejtettem a véleményem... a baj az, hogy te leszarod... egy kalap alá veszed a kockákat és a depressziós beteg embereket... ráadásul van egy ilyen õcséd is és ha vele is ilyen stílusban vagy lekezelô, akkor csak sajnálni tudom szegény gyereket, mert ha a szülei leszarják, hogy beteg, akkor max a nõvérére számíthatna... de te is max cseszteted és lenézed... ebbõl sajnos így neki nem lesz kiút...

És persze, hogy minden kocka magára veszi, ha egyszer az õ jellemzõiket kevered a depresszió tüneteivel... minden kocka ki fogja kérni magának.

2015. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!