Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy akit...

Miért van az, hogy akit szeretek, azt nem tudom a fejemben elképzelni?

Figyelt kérdés
Szóval ha tetszik egy adott személy (mármint nem csak úgy hogy "jaj de helyes" hanem már-már szerelmi szinten), akkor ha rá gondolok valamiért nem tudom elképzelni a fejemben. 1-2 másodpercre látom az arcát, aztán valahogy eltűnik és nem látom huzamosabb ideig az arcát, még nem is álmodtam vele pedig egyfolytában rá gondolok már 3 éve. Az egyik barátnőmet is megkérdeztem és vele is ugyanez. Mitől van ez? Tapasztaltátok már?
2015. márc. 23. 20:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez így működik.

Nem csak nálam hanem mindenkinél.


Olyan nincs hogy a víz csak neked működik én meg hiába iszom szomjan halok.


Ez van, nekem volt jópár helyzet mikor szerelmes voltam és nagyon rosszul esett hogy nem tudtam elképzelni de nincs mit csinálni.

Hiába erőszakoltam a helyzetet, hiába akartam mindent megtenni, nagyon akartam hogy sikerüljön de nem.

Nincs kivétel.

2015. ápr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
"Ha az arcát tisztán látod magad előtt akkor lehet hozzá közöd." Akkor ennyi erővel mindenkihez az égvilágon lehet közünk csak ahhoz nem akit szeretünk? Nem tudom hogy te ezt csupán a saját tapasztalataidból szűrted-e le, de ismerek jópár embert akikkel ez szintén előfordult és összeházasodtak. :)
2015. máj. 4. 15:43
 13/13 anonim ***** válasza:

Hát jó nagy hülyeséget írt az egyik előbbi válaszoló, már bocsánat...

Mi a barátommal már majdnem 2 hónapja együtt vagyunk, szóval nem igazán lehetne azt mondani rólunk, hogy semmi közünk egymáshoz, mégse tudom elképzelni az arcát, amikor rágondolok valamiért, ezért mindig fényképen nézegetem őt. De én nem csak szerelmekkel vagyok így, hanem a legjobb barátaimmal is, valamiért őket se nagyon tudom felidézni a fejemben ._. Ehhez képest más embereket, pl. osztálytársakat a legminimálisabb részletig el tudok képzelni :/

2015. máj. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!