Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy itt a...

Miért van az, hogy itt a gyakorin bárki segítséget kér, panaszt ír le, általában nem bátorítást kap, hanem leszólják és ellene vannak?

Figyelt kérdés

Erre írtam egyszer, hogy "vagy segíts vagy maradj csendben!" :)

Lehet, hogy én leszólást fogok kapni…



2015. márc. 28. 16:38
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Persze, nem. Ha értékes a kommentje, és tanulok belőle, hálás vagyok neki, akkor evidens, hogy nem fogom megszólni a helyesírása miatt.
2015. márc. 28. 18:42
 12/26 anonim ***** válasza:

Sok esetben vannak olyan kérdések, amire 5 perc guglizással választ találna. Vagy itt visszaolvasna mert övé az 1001-edik. Meg néha szimplán lusták maguk megoldani a dolgokat és azt hiszik ha itt nyavajognak, attól előrébb lesznek.


Na meg a panaszkodás...mikor kvázi nem akar segítséget, semmit, csak mindenki nyakába zúdítja a világfájdalmát, mintha másnak semmi baja nem lenne. Vagy kedvencem az, aki nem választ, vagy tanácsot vár, csak egy jó vállveregetést a saját hülyeségéhez.


Kedvencem az, mikor a kérdező maga kezd el választ írni a saját kérdésére és "egymást" kezdik dicsérni...

2015. márc. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Amit én Firefoxban hibásan írok, azt a beépített helyesírás-ellenőrző automatikusan aláhúzza pirossal. Itt a nemtörődömségen van a hangsúly, nem az iskolázottságon.
2015. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

"nem akar segítséget, semmit, csak mindenki nyakába zúdítja a világfájdalmát"

Azt nem kell elolvasni.

2015. márc. 28. 18:54
 15/26 anonim ***** válasza:
Talán előbbre lennénk, ha ideírnád, konkrétan milyen kérdések miatt büntettek meg. Ha jól értettem, kettő volt a közel 6,5 millióból, amiből levontad a kérdésedben szereplő sommás következtetést.
2015. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Azt nem kell elolvasni."


Jól hangzik, csak néha segítőkész akarok lenni, elolvasom a fél oldalnyi rizsát, mert gondolom hogy valami komoly dolog, aztán a végén nézem hogy na, elment feleslegesen 10 perc az életemből, főleg mikor 3x kell átnézzem hogy értelmezni tudjam mit is akar.

2015. márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#15


Félreértesz! Nem itt bűntettek meg, csak kaptam két büntetést autóra, kértem segítséget, tanácsot, javaslatot és némileg ellenem voltak. Vagy csak én értlemeztem úgy. :))

2015. márc. 28. 19:20
 18/26 anonim ***** válasza:

Vagy úgy:-)


Gondolom, megkaptad, hogy tartsd be a szabályokat, és nem lesz büntetés.

2015. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Pontosan. :)


Nem azt várom el, hogy megveregessék a vállalamt, hogy milyen jól csináltam, de azt se, hogy a legrosszabb rossznak gondoljanak. Erre írtam nekik, hogy "segíts vagy maradj csendben!"

2015. márc. 28. 19:40
 20/26 anonim ***** válasza:
Ezek szerint egyetlen kérdésre adott válaszokból szűrted le az általános ítéletet. Nem éppen reprezentatív minta, nem gondolod?
2015. márc. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!