Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy csendes visszahúzódó lány...

Egy csendes visszahúzódó lány vagyok. Szeretnék változtatni rajta, mit tegyek, hogy csináljam? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék viccesebb lenni,azt akarom hogy legyenek poénjaim amiken nevetnek.Szeretnék beszédesebb lenni,tudjak hozzászólni több témához is,ne legyen kínos csend.Szeretnék barátkozni,beszélgetni másokkal,de nem merek.Érdekesebb akarok lenni.Bátrabb.Magabiztosabb.Le akarom vetkőzni a gátlásaimat.Nem akarom minden kis apróság miatt szégyelni magam.Az akarom hogy a kisugárzásom is magabiztosságot,vidámságot sugározzon.Mit csináljak?Mit tanácsoltok?

2015. ápr. 7. 15:26
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Minden.Pufi az arcom,nagy az orrom,kicsi szemem,vékony a szám,túl kerek fejem,egyszerűen csúnya
2015. ápr. 7. 17:28
 12/17 Bence_ ***** válasza:
Szerinted egy önmagával elégedetlen ember aki saját magát sem becsüli lehet sugárzó?
2015. ápr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
nem,ezen szeretnék változtatni
2015. ápr. 7. 19:06
 14/17 Bence_ ***** válasza:

Ez ugy megy ha észre veszed az értékeidet.

Ezeket az értékeket elkezded használni így lesz sikerélményed. Ezek után könyebb elfogadni magad.

2015. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 TheGod17 válasza:
Én is ilyen vagyok :( Mennyire vagy gátlásos? Van akivel beszélsz, vagy csak társaságban nem mersz? És minden helyzetben rossznak látod a külsőd?
2015. ápr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Legkönnyebben olyan emberekkel beszélgetek akiket régóta ismerek.Idegenek tárasaságában nemigen merek megszólalni,csak ha kérdeznek.Minden helyzetben.Te mit teszel ez ellen?
2015. ápr. 11. 21:06
 17/17 TheGod17 válasza:
Járok nem régóta pszichológushoz. Bár még többet kéne tenni ez ellen. Szociális Fóbia. Én is azokkal beszélek jobban akiket régebb óta ismerek. Bár van olyan is akivel régen beszéltem de ma már nem. Mondjuk olyanokkal megbarátkozok akiken látom hogy nem köcsögök, és kb egy az érdeklődési körünk. De én is most az új osztályomban nem tudok nagyon beszélni, van hogy meg akarok szólítani valakit, és egyszerűen nem jönnek a szavak. Félek, hogy az értelmetlenek csak arra várnak hogy valami rosszat mondjak, és röhöghessenek, miközben egy értelmessel próbálok kapcsolatba lépni. De ha ő szólít meg, akkor válaszolok. Van olyan aki olyan barátságos hogy válaszolok, meg visszakérdezek, de valami érdekesebb hozzá kapcsolódó dolgot nem merek kérdezni, mert megkapom hogy "mi közöd van hozzá?". Van hogy egyedül van egy kedves személy, és akkor sem merem megszólítani. Nagyon rossz egy átok ez :/
2015. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!