Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A látszólag életképtelen...

A látszólag életképtelen emberek miből élnek meg?

Figyelt kérdés
Munkám során rengeteg emberrel találkozok, és mindig megállapítom magamban, hogy mennyi fura, illetve mennyi olyan ember van, akinek a IQ szintje nagyon alacsony értéken lehet. Én önmagamat átlagos képességűnek ítélem meg, és azt tapasztaltam mindig is az életemben, hogy mindenért keményen meg kellett dolgoznom. Főleg a tanulmányaimért és a megélhetésemért. Ennek a sok munkának az eredménye mégis az, hogy átlagosan keresek, ami magyar viszonyok között elég a rezsire, kajára, és néha egy kis szórakozásra, de semmi többre. Viszont ettől függetlenül úgy érzem, hogy bármikor 0-ra kerülhetek, bármikor jöhet olyan pont, hogy újra kell kezdenem a karrierem, mert pl a cég ahol dolgozom évek óta megszűnés szélén van, és a mi városunkban ez sok cégre jellemző. Az ember küzd és bízik. De azok, akik átlag alatti képességűek, átlagos IQ szint alattiak, fura, magának való emberek, illetve életképtelen egyének (szerencsétlen típusú emberek), azok hogyan tudnak megélni a mai Magyarországon? Mivel sokat ügyfelezek, aközben jutnak eszembe ilyen kérdések, mert sok ilyen embert látok. Miből élhetnek? Rendszerváltás előtt talán még voltak olyan munkahelyek, ahová bárkit felvettek, de szerintem a mai világban egy szint alatt nagyon nehéz bekerülni bárhová. Rosszul látom?
2015. ápr. 14. 00:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A postásnak mondanám, hogy én is mindig elrontom a tértivevényes aláírást, meg ha valamit alá kell írni, folyton rossz helyen keresgélem a rubrikát. hirtelen odatolnak az ember orra alá egy lapot, amin van rengeteg négyzet, apró betűvel valami hülyeség, mert a tértivevényen tényleg hülyén van megfogalmazva "az ügyfél saját jelzése" : mi a fax???

szóval ezen én is elakadok, pedig nem kevesebb, mint 3 diplomám van.

2015. ápr. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!