Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmebajos lennék?

Elmebajos lennék?

Figyelt kérdés

Sziasztok


15 éves vagyok és érdekes dolgokat szoktam csinálni.Elég zárkózott vagyok mert 14 éves koromig nem léphettem ki a házból.Szüleim elváltak amikor 8 voltam, jelenleg anyámnál vagyok.Nemszeretek emberek közé járni és mindig is magányos farkasként bolyongtam.Ha feldühitettek az általában brutlis verekedésbe torkollott (Régebben suli elött verekedésbe kerültem és 3-an rámrontottak és törésekkel távoztak a helyszínről de mivel "önvédelem" volt ezért semmit nemkaptam) Ezen felül életveszélyes dolgokat gyártok a kertben. Gondolok itt hogy Íjakat készítek, de nem egy pálca a vessző hanem szögeket szerelek a végére meg ilyesmi mert nemlátom értelmét ha nincs ott.Kardokat készitek amik kettévágják a hajszálat puszta érintésre (Ilyenekre sok időt szánok)


Mit gondoltok?


2015. ápr. 26. 18:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Persze, biztosan féltékeny vagyok egy ilyen kis senkiházira, meg rád is.Miért is lennék, áruld már el nekem?

Én meg 29 éves vagyok.S tele a tököm az olyan fiatalokkal, akik fel akarnak vágni, keresik az igazolást másoktól a téves feltevésükre, hogy ők most valamilyen pszichikai betegségekben szenvednek.Mert akkor lehet dicsekedni az osztálytársak előtt, lehet felvágni, "jajj én most mekkora egyéniség vagyok, bebeszélem magamnak hogy skizofrén vagyok meg elmebeteg és az milyen menő lesz majd a többiek előtt.Megváltozik a hozzáállása, a járása, különbnek érzi magát, valamiféle egyedülálló egyéniségnek, akit csodálni kell és el kell rajta ámulni, mert ő neki most ilyen vagy olyan súlyos személyiségzavara van, skizofrén, vagy bármi más.Egy nagy túrót van neki zavara, ez sem elmebajos, csak szeretné azt hinni magáról.Ezt csak egy pszichológus/pszichiáter tudná megállapítani, nem úgy van az hogy most egy éretlen zöldfülű kitalál magáról valamit és az úgy is van.

Hagyjuk már ezt a kardkészítést.21 évesen elég gyerekes a gondolkodásod ha ezt beveszed.Olyan kardokat, ami érintésre kettévág egy hajszálat, azt katanának hívják, amit japánban készítenek kardkészítő mesterek több hónapig, évig, rengeteg tapasztalattal egy olyan műhelyben aminek baromi drága a felszerelése.Nagyon sok millió forint.Gondolod beszopom hogy egy 15 éves iskolás gyerek készít mittudomén milyen házi szerszámokkal ilyen minőségű kardokat a kertben??

Nem azzal van a baj hogy nehéz volt a gyerekkora, meg hogy elfoglalja magát, hanem a hazudozással, meg hogy igazolást vár arra a téves feltevésre hogy neki most elmebaja van, holott totálisan fogalma nincs arról hogy mi is az elmebaj.

Mire lennék irigy?A te gyerekes gondolkodásodra, vagy egy ilyen kis pö*re?

2015. ápr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Alija akármiblabla

Etnikumnak teccik lenni?

Nyelvtan és vérmérséklet alapján tuti

2015. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerettem kést dobálni és tudom hogy egy kis kést is annyira meg lehet élezni hogy olyan éles legyen mint a penge. Nem muszáj annak katanának lennie.
2015. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Micsoda nyelvtan tanár vam itt! Már a harmadik nyelvtani hibát olvasom. Nem , mem vagyok etnikum te rasszista idióta! Magyar vagyok és a magyar az anyanyelvem!
2015. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lehetne erre az oldalra hangfelvételt küldeni hogy senki sem ejtsen nyelvtani hibát ami nem is a nyelvtan hibája hanem az ujjaké
2015. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!