Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Menyasszonyom most lesz 30...

Menyasszonyom most lesz 30 éves, ez miatt nagyon rossz kedve van. Probálom jó kedvre deríteni, hogy ez nem a világ vége és most kezdődik az élet igazán. Már mindent bevetettem, több kevesebb sikerrel? Hogyan nyugtathatnám meg?

Figyelt kérdés
Én egyfolytában dicsérem,de nem csak azért,mielött ezt mondta,akkor is egyfolytában dicsértem,sok közös programot csinálok,csinálunk,probálom elterelni a figyelmét.Mondhatom azt,hogy nincs rossz életünk,mindenünk meg van és nyugodtan kényelmes kiegyensúlyozott életünk van.Nagyon rossz nézni hogy ezért ennyire maga alatt van,mintha kicsit az önbizalma is elment volna neki ez miatt.Hogyan segíthetek még neki én?
2015. ápr. 27. 06:55
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
0%

"Szuper, ez ám a férfi...és mi a helyzet azokkal a lányokkal, akim esetleg tényleg félszegebbek, kevesebb az önbizalmuk?"


A hét vicce, lány kevés önbizalommal az egókirálynők korában. Ilyennel az elmúlt hat évben nem találkoztam.

2015. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
50%

82% -62% : nahát, ti jó összejöttetek! Ugye meghívtok minket a lakodalomba? Hej!

Shakespeare Makrancos hölgyét olvassátok el addig.

2015. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
0%

"Shakespeare Makrancos hölgyét olvassátok el addig."


Én ezt a sárkányt meg nem nevelem. Meg különben is, már csak négy jó éve van hátra. Tik-tak. És idősebb is mint én, szinte már öreg. :-P

2015. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

" az egókiránynők korában" :D :D :D Hány éves vagy gyökérkém 12?

Kellene a halálnak egy ilyen pasi, előbb leszek leszbikus, amúgy van már hála az égnek akinek a kisujja is többet ér, mint ez a pondró :) Hagyom is hülyékkel nem vitázunk, mert legyőznek a rutinjukkal...

2015. ápr. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Jah...és csak tudd nekem még rengeteg jó évem van hátra, azzal aki ezt igazán értékeli és aki örökké szeret!!! neked meg marad a szánalmas pénzért nőt veszünk hetente hadjárat...jó szórakozást a ribikhez, lúzerkém..hát hiába van akinek csak ez jut :))))
2015. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
0%

"Hány éves vagy gyökérkém 12?"


Mint írtam 25.


"Kellene a halálnak egy ilyen pasi, előbb leszek leszbikus, amúgy van már hála az égnek akinek a kisujja is többet ér, mint ez a pondró :)"


Ó és már le is van gyártva a trónörökös? Meg is vagy kérve? Vigyázz ki ne csússz az időből!


"Hagyom is hülyékkel nem vitázunk, mert legyőznek a rutinjukkal..."


Ez megmagyarázza, hogy miért te álltál nyerésre.

2015. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Milyen időből te szánalom??? Aminek a határát te húztad meg? :D Nem mindenki él hülye lúzer időszámításban... Na tűnjél már innen ribiket vásárolni vagy verd ki magadnak, hátha lenyugszol :D

Én nem hinném, hogy nyerésre álltál, bár az tény hogy próbáltam neked előnyt adni, azzal hogy mindent tagoltan, érthetően írtam le, elvégre a szellemi fogyatékosokkal csak türelmesen kell bánni :D

2015. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
0%

"Jah...és csak tudd nekem még rengeteg jó évem van hátra, azzal aki ezt igazán értékeli és aki örökké szeret!!!"


Ez annyira aranyos, kár, hogy nem 18 éves koromban találkoztam veled. Ezen az örökké szeret idealista nyál szinten akkor voltam. Aztán kiöltétek belőlem.


"neked meg marad a szánalmas pénzért nőt veszünk hetente hadjárat..."


Ki mondta, hogy szándékozom fizetni is? Elsősorban nem pénzem lesz sok, hanem presztízsem. Habár pénz is bizonyára lesz.


"hát hiába van akinek csak ez jut :))))"


Ha tudnál olvasni láthattad volna, hogy a ribik egész életemben hidegen hagytak. Egy nem ribit éppen úgy meg lehet etetni, pár baromsággal, mint a plázacicákat. Tudod nem vagyok olyan egyszerű, mint amilyennek hiszel. Hülye az, aki élőben nyílt lapokkal játszik.

2015. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%

"Én nem hinném, hogy nyerésre álltál, bár az tény hogy próbáltam neked előnyt adni, azzal hogy mindent tagoltan, érthetően írtam le, elvégre a szellemi fogyatékosokkal csak türelmesen kell bánni :D"


Én pont azt írtam, hogy te álltál nyerésre. Ismételten mondom, tanulj meg olvasni, nem olyan nehéz, a gyerekeknek általában 7 éves korukban már sikerül.

Egyébként csak nem felkapta a vizet valaki. :-) Mikor is lesz az esküvőd és gyártjátok le az álomcsaládot? Tik-tak fogynak a petesejtek, vigyázz! :-)

2015. ápr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Mennyi hozzászólás özön. Mi van megszállottam lettél drága? :)) Hát nem megmondtam hogy foglalt a kis szivem, hm?? :)) Amúgy meg mi ez, csak revansot veszel épp...jajj hát nem mondtam még hogy ezzel nálam nem mész semmire? Akkor lesz gyerek meg esküvő ha majd mi akarjuk, az meg hogy mikor akarjuk, ahhoz neked semmi közöd. Nagyon a leírt maszlagod sem tud meghatni, szóval keress már légyszi új játszópajtit magadnak, mert már kissé rád untam. Amúgy is lassan vacsit kell csinálni az én drágámnak, rendes lány ilyet is szokott tudod, amilyet a te pénzért vett kis ribieid nem fognak neked soha :D XD Te is megtanulhatnál olvasni vagy legalábbis a sorok között...Milliószor leírtam, hogy megy ez. Persze hogy nem nyomod a kezébe a pénzt...máshogy megy ez,de a lényeg ugyanaz. :))) Na pápá lúzerkém.
2015. ápr. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!