Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Menyasszonyom most lesz 30...

Menyasszonyom most lesz 30 éves, ez miatt nagyon rossz kedve van. Probálom jó kedvre deríteni, hogy ez nem a világ vége és most kezdődik az élet igazán. Már mindent bevetettem, több kevesebb sikerrel? Hogyan nyugtathatnám meg?

Figyelt kérdés
Én egyfolytában dicsérem,de nem csak azért,mielött ezt mondta,akkor is egyfolytában dicsértem,sok közös programot csinálok,csinálunk,probálom elterelni a figyelmét.Mondhatom azt,hogy nincs rossz életünk,mindenünk meg van és nyugodtan kényelmes kiegyensúlyozott életünk van.Nagyon rossz nézni hogy ezért ennyire maga alatt van,mintha kicsit az önbizalma is elment volna neki ez miatt.Hogyan segíthetek még neki én?
2015. ápr. 27. 06:55
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
0%
Jogosan van rossz kedve, lejárt a szavatossága és szépen kezd elszállni az a gigantikus egója, ami a huszonéves nők sajátja.
2015. ápr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
62%os te mindenhova odaböfögöd a 30asokra vonatkozó hímsoviniszta baromságaidat? Azért megnéznélek te hogy nézel ki? Tudod lehetsz te 30 alatti férfiként is vagy 40 alatti ha rusnya vagy. Ja meg kőbunkó. Az idő meg felettetek is elszáll, szóval a te egódból is jó lenne visszavenni.
2015. ápr. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
- na de hová tűnt vívódó hősünk, a Vőlegény?
2015. ápr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
62%-osnak valószínűleg sorra taposnak bele a lelkébe a szép huszonévesek aztán az az egyetlen öröme hogy azt nézi mikor lesznek 30-asaok :) Csak azt nem tudja, hogy hiába néz, vár neki így is úgy is mindegy lesz 30-on alul, felül, mert ekkora bunkó úgysem kell senkinek :) forever alone....
2015. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondom, hogy nincs igazad, kedves utolsó, a forever alone rész viszont már megdőlt. Bunkó vagyok? Lehet, a nők megérdemlik a bunkóságot, és valóban nem mondhatom, hogy nem ül ki a vigyor az arcomra, amikor a tipikus élet által elkényeztetett egókirálynőknek, végre le is kell tenni valamit az asztalra és már nem elég a cuki pofi, meg a szép mosoly, és hatalmasat koppannak. Egyébként reálisan értékelve magam, erős átlagos vagyok.
2015. ápr. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
0%
Ami pedig az egómat illeti, csak most kezdtem el építgetni, eddig pont az volt a baj, hogy nem volt elég nagy. Drága hülgyek úgyis csak a hatalmas arcot, és a hegynyi egót meg az alázást értékelik.
2015. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Sikeresen átestél a ló túlsó oldalára.
2015. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, a nők megérdemlik a bunkóságot, és valóban nem mondhatom, hogy nem ül ki a vigyor az arcomra, amikor a tipikus élet által elkényeztetett egókirálynőknek, végre le is kell tenni valamit az asztalra és már nem elég a cuki pofi, meg a szép mosoly"


Na itt bizonyítottál gratulálok, egyértelműen egy nőgyűlölő kis senkiházi vagy. MI az hogy megérdemeljük a bunkóságot? ismersz tán mindegyikünket külön külön? Azért mert veled bunkók voltak (ezek után gondnolom jogosan) nem kéne egy egész nemre kivetíteni a gyűlöletedet. Látszik mekkora primitív vagy. Ja és tudod a normálisabbaknak soha nem volt szükség a cuki pofira meg a mosolyra, mert anélkül is tudott teljes ember lenni, csak a magadfajta nyugtatgatja magát ilyen hülyeségekkel. És boldog vagy attól, ha látod őket idősödni? Hát legyen ez a legnagyobb örömöd az életedben. De tudod lehet hogy elmúltak már 30 évesek, de van mellettük család gyerekek, boldogok, míg neked kis sz.r csimbóknak marad az hogy a gyik előtt gyűlölködsz a nőkre. Szánalom, lehetsz akár hány éves azt a boldogságot nem fogja neked helyettesíteni, aminek egyértelműen nem vagy a birtrokában. Ezért meg csak egy nagy szánalmat érdemelsz :) És dolgozol az egódon..haha..tök mindegy az ilyen fajta emberről mindig is virít meg virítani is fog hogy milyen..egy kis lelki nyomorék :) Na örvendezzél az idő múlásán, ami egy rendes önértékeléssel rendelkező, boldog szép nőt pont nem hat meg :D

2015. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Én is boldogtalan vagyok mert a jelenlegi életemmel nem vagyok elégedett. Másra vágyok,vannak álmaim és céljaim de a jelenlegi helyzetemben még reményem sincs arra hogy megvalósuljanak. Úgy érzem hogy alig éltem és még ennél is kevesebb élményem van. Nem szeretnék meghalni mert érzem hogy egy csomo-csomo dolog kimaradt még az életemből és pótolni szeretném őket. Lakhelyet is szeretnék változtatni... Én emiatt vagyok állandóan szomorú.A gyerekvállalás is egyik dolog,de nem olyan elsőrendű mint néhány másik.

Idén leszek 25/lány vagyok

2015. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

' A

gyerekvállalás is egyik dolog,de nem

olyan elsőrendű mint néhány másik.

Idén leszek 25/lány vagyok'


25 évesen manapság nem olyan erős a gyerek iránti vágy. 30 évesen te is másképp látod majd valószínű. Egyrészt 30 felett rohamosan nő az esély sajnos beteg babára másrészt ha olvasol olyan nőkről akik 30as éveik elején menopauzaba estek akkor kicsit rádtörhet a kapuzárási pánik.

2015. ápr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!