Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Menyasszonyom most lesz 30...

Menyasszonyom most lesz 30 éves, ez miatt nagyon rossz kedve van. Probálom jó kedvre deríteni, hogy ez nem a világ vége és most kezdődik az élet igazán. Már mindent bevetettem, több kevesebb sikerrel? Hogyan nyugtathatnám meg?

Figyelt kérdés
Én egyfolytában dicsérem,de nem csak azért,mielött ezt mondta,akkor is egyfolytában dicsértem,sok közös programot csinálok,csinálunk,probálom elterelni a figyelmét.Mondhatom azt,hogy nincs rossz életünk,mindenünk meg van és nyugodtan kényelmes kiegyensúlyozott életünk van.Nagyon rossz nézni hogy ezért ennyire maga alatt van,mintha kicsit az önbizalma is elment volna neki ez miatt.Hogyan segíthetek még neki én?
2015. ápr. 27. 06:55
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Nahát. Shakespeare elbújhat a Makrancos hölgyével. Vőlegény! hogy vagy?
2015. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 Worldtraveller ***** válasza:
Ez csak egy szám. Én 36 vagyok, de mivel mindig vagy 10 évvel fiatalabbnak néztem ki és adok magamra, meg genetikailag se nèz ki külsö tekintetben rosszul a dolog, îgy engem nem viselt meg. Sokkal több energiám van, mint sok húszévesnek. Ha esetleg van valami beszűkült teória, amit a menyasszonyodba beleneveltek, vagy környezeti rossz ráhatás, akkor az lehet a ludas. Nekem gyerekem sincs. Ès akkor most mi van? Totál boldog életet lehet élni hatezerképpen. Sajnos azt kell mondanom, hogy a menyasszonyod talán 30 lett, de gyerek még gondolkodásban. Mi lesz vele,ha 50-et üt az óra..?🙄🤔
2022. nov. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!