Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Menyasszonyom most lesz 30...

Menyasszonyom most lesz 30 éves, ez miatt nagyon rossz kedve van. Probálom jó kedvre deríteni, hogy ez nem a világ vége és most kezdődik az élet igazán. Már mindent bevetettem, több kevesebb sikerrel? Hogyan nyugtathatnám meg?

Figyelt kérdés
Én egyfolytában dicsérem,de nem csak azért,mielött ezt mondta,akkor is egyfolytában dicsértem,sok közös programot csinálok,csinálunk,probálom elterelni a figyelmét.Mondhatom azt,hogy nincs rossz életünk,mindenünk meg van és nyugodtan kényelmes kiegyensúlyozott életünk van.Nagyon rossz nézni hogy ezért ennyire maga alatt van,mintha kicsit az önbizalma is elment volna neki ez miatt.Hogyan segíthetek még neki én?
2015. ápr. 27. 06:55
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%

"Na örvendezzél az idő múlásán, ami egy rendes önértékeléssel rendelkező, boldog szép nőt pont nem hat meg :D"


Meddig szép? :-P Ez a nagy különbség. Nekem még iszonyatosan sok időm van. 25 éves vagyok, az élet előttem van nem pedig mögöttem, a karrierem csak most fog elkezdődni. Pontosan tudom, hogy mit hibáztam a múltban. Félénk voltam, kedves, tiszteltem a nőket, azt hittem igazak a tündérmesék, amik a kedves, empatikus, okos hercegnőkről szólnak, és így is álltam a nőkhöz. Tisztelettel. Iszonyatos hiba volt, egyrészt, mert nem sok tiszteletet érdemeltek hiszen szinte semmit nem vagytok képesek önerőből elérni, mindenhol, azzal manipuláltok, hogy nők vagytok, és többé-kevésbé szépek. Hittem abban, hogy vannak erkölcseitek és belső értékeitek, és a férfiakban is ezt keresitek. Kiderült hogy ez nem igaz, belül üresek vagytok, önzőek, kegyetlenek, egoisták, és a férfiakban is ezt keresitek, a dominanciát, a nagyképűséget, a pökhendiséget, az egót és a pénzt. Ó és minden a külső... Sajnos naiv voltam, de saját hibájából tanul az ember, önzőnek kell lenni, mert aki nem az, az számotokra nem ember, és nagy ívben sz.rni kell az érzéseitekre, mert a normális kapcsolat helyett a drámát és a bunkóságot, primitívséget élvezitek.

Nekem még van időm, és életem csúcsa még csak most jön. Valamikor egy kedves, empatikus, szeretetre vágyó srác voltam, megaláztatok és kihasználtatok, hát akkor én is így viszonyulok hozzátok. Az arcon kifejezetten jó, az alkatomon tudok változtatni, a szakmám az egyik legmenőbb amit el lehet képzelni, pénzem, karrierlehetőségem bőven lesz. Csak még egy kis egó és önizalom kell, és kamatostul fogom nektek visszafizetni a kölcsönt. De addig az ilyen kis lehetőségeket is ki kell használni törlesztésre.

2015. ápr. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
8%

"Egyrészt 30 felett rohamosan nő az esély sajnos beteg babára másrészt ha olvasol olyan nőkről akik 30as éveik elején menopauzaba estek akkor kicsit rádtörhet a kapuzárási pánik."


Legalább a természet igazságos. Egyébként a rohamos az konkrétan exponenciális görbét jelent. 30-nál kezd emelkedni.

2015. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Kérdező, olvastasd el a menyasszonyoddal ezt a threadet, előző palin egyrészt hülyére röhögi majd magát, másrészt megvigasztalódik, hogy neki jutott egy normális férfi :D
2015. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

"Kiderült hogy ez nem igaz, belül üresek vagytok, önzőek, kegyetlenek, egoisták, és a férfiakban is ezt keresitek, a dominanciát, a nagyképűséget, a pökhendiséget, az egót és a pénzt. Ó és minden a külső"


Te annyira gyökér vagy, hogy veled nagyon vitázni sem érdemes :) Mondom még szerencse, hogy ismersz minket egytől egyig, minden nőt. Orvos látott már?

Amúgy annyira tipikus vagy, már ne haragudj. Azok a nők akiket felsoroltál egytől egyik a beképzelt műmaca típus. Jaaaa hogy neked is mit sok pasiknak csak az kell? Hm? Az átlagos félénkebb csajok már nem gyere be, neked miss tökély kell, de a pofonok már fájnak. Hát akkor meg is érdemled az összes csalódást amit kaptál. Továbbá az is jellemez amit aztán kezdtél el írni..pénz, munka, menő karrier blah blah blah :D Eláruljam bogaram mit fogsz ezzel önmagában elérni, hm? :)) Sok pénzéhes hülye r.bancokat akiken a fél világ végigment, majd jól lehúznak, aztán lehet lecserélnek...de az is lehet, hogy nem...de meg is érdemled, a magadfajta aki ilyen módon akar megkapni egy nőt, annak pont ezt kívánom egy fokkal sem többet. Aztán a normális férfitársaidnak meg majd megmaradnak azok a lányok/nők akikkel lehet családot alapítani, hűségesek, lehet egyszerűbbek, de normálisak :) Te meg hajkurászd csak a pénzeddel a műmacáidat, aztán vegyed csak az elégtételt. Mondjuk rajtam aztán biztos nem. Én huszonévesen ha csak megneszelem, hogy egy pasi menőzéssel pénzzel akar felvágni már megy a süllyesztőbe! Jöttek úgy már hozzám oda buliba, hogy kint áll az XY tipusú kocsim. :) Hát jól képen röhögtem, aztán mentem tovább....mert tudod egy normális lány, (olyan amilyen neked nem lesz, és amilyet nem is érdemelsz) így gondolkodik, ja meg hátradől, és ahogy fentebb írta valaki elmosolyodik, hogy bizony neki egy rendes normális pasi jutott :)))

Írogassad nyugodtan tovább a marhaságaidat, hátha érdekel valakit.

2015. ápr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
0%
Drága hölgyem itt senki nem beszélt műmacákról. A magadfajta önelégült királylány is pont ugyanarra bukik, mint a műmaca, csak intellektuálisabb kivitelben kell prezentálni, azzal pedig komoly gondom soha nem volt. Egyébként pont a kedvesnek tűnő, visszahúzódó, szerény lányoktól lehet a legnagyobb pofonokat kapni, amikor mindent megtennél érte és ő helyetted a tipikus tahót választja, és akkor még nem ilyen voltam. Szerintem akkor valóban szerethető és jó ember voltam. Ami meg a pénzzel, presztízzsel történő menőzést illeti. Én nem vagyok proli, aki a kocsijával menőzik. Nem lesz rá szükségem. Ó és a plázacicák soha nem jöttek be, mindig kedves, aranyos lányt kerestem, az más kérdés, hogy ők ha lehet még felszínesebbek, mint a plázacicák, mert a kisebbségi komplexusukat a pasijuk által akarják kompenzálni. Egyébként pont nem a plázacicák a célcsoportom, hiszen ők soha nem ártottak nekem, mert soha nem akartam tőlük semmit. Egyébként ők legalább őszinték és nem álszentek. Én a revansomat, a szendének tűnő kis egókirálynőkön fogom venni.
2015. ápr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
0%

"Aztán a normális férfitársaidnak meg majd megmaradnak azok a lányok/nők akikkel lehet családot alapítani, hűségesek, lehet egyszerűbbek, de normálisak :)"


Nem tudom hány éves vagy, de a 25 és az alatti korosztályból, az ilyen nők kihaltak. Családot alapítani. LOL. A mai nő önzésébe nem fér sajnos bele a család.

2015. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Roppant jól mulatok rajtad, még a végén ott tartunk, hogy ismersz is...Jaaa vár j mégsem :) Te csak azt hiszed, pont ahogy azt hiszed hogy minden nőt ismersz. Kicsit se zavarjon az hogy több millió áll szemben pár tízzel szemben, á még véletlenül sem, utáljuk az egész női nemet mert hát nők...ehhez nem lehet mit hozzáfűzni ostoba vagy és kész. Olyan embereken akarsz bosszút állni, akik lényegében nem is követtek el ellened semmit, és ha valaki tudtodra adja, hogy hülye vagy (hogy finoman fogalmazzak) még neked áll feljebb, és beteszed a sértettségi listádba.

Amúgy meg hiába játszadozol is a szavakkal, hogy nem az autóddal vágsz fel stb stb, mese mese, és mese...a lényeg egy és ugyanaz: úgy akarsz majd nőkhöz jutni, hogy lesz sok pénzed, sorban állnak a nők..Tök mindegy, hogy milyen példákat hozunk fel, autót, házat, bármit. Lényeg a lényeg, nem saját magadtól, a saját értékedtől fognak azok a csajok neked hanyatt esni, hanem a pénzed miatt :))) Ugyanis benned nincs semmi amiért hanyatt esnének...ez a marha nagy igazság...szépítheted, csavargathatod a szavakat ez van.

És tudod mit? Legyen magára büszke az a pasi aki úgy találja meg élete párját, hogy átlagos, lehet nem szédíti meg a csajt a nagy vagyonnal, menő dolgokkal, de mégis valamiért mellette marad az a lány élete végéig. Na bogaram ez a nagy érdem, ez a valami nem az amire te készülsz. Sok pénzzel még egy rusnyaág is talál nőt, mert hát mindig lesz olyan akit ezzel lehet hanyatt vágni :)

Az meg mondom külön jó, hogy te igy anonym oldalon megmondod hogy én milyen vagyok, meg mik az igényeim. Aki itt egos, az te vagy nem pedig én.

2015. ápr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Amúgy 26 vagyok, ha már így érdekel
2015. ápr. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Na de hol a vívódó Vőlegény? ? ? ? ?

Hol vívódik, mint Hamlet, To be, or not to be, that is the question— Whether 'tis Nobler in the mind to suffer

The Slings and Arrows of outrageous Fortune,

Or to take Arms against a Sea of troubles,

And by opposing, end them?

2015. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

"Én a revansomat, a szendének tűnő kis egókirálynőkön fogom venni."


Szuper, ez ám a férfi...és mi a helyzet azokkal a lányokkal, akim esetleg tényleg félszegebbek, kevesebb az önbizalmuk? Majd jól beléjük rúgsz aztán lényegében azt teszed velük amit anno veled tettek. Mondd te tényleg ennyire gyökér vagy?

2015. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!