Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalok! Mivel töltitek az...

Fiatalok! Mivel töltitek az időt, ha NEM az alábbiakat csináljátok?

Figyelt kérdés
Ha nem gépeztek (net vagy játék), filmeztek (sorozat, műsor, tévé vagy bármilyen formában), zenét hallgattok vagy olvastok, mit csináltok? Azért kérdezem, mert úgy figyeltem meg, hogy ezeket szokták leggyakrabban mondani, akár az a kérdés, hogy mit csináljanak, akár az, hogy mit szoktak. Csak egyedüli elfoglaltságokra gondolok. Szóval most haverok nélkül.
2015. máj. 4. 23:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

munka (informatikus vagyok, szóval gép előtt)

elmélkedni szoktam, meg sokszor álmodozni, de főleg zene hallgatás közben (+ séta fel-alá a szobában)...

2015. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. máj. 5. 08:43
 13/14 anonim ***** válasza:
Sétálok, általában olyan helyeken, ahol más emberek nem igazán szoktak, vagy ha kedvem tartja, akkor zsonglőrködöm, azon belül régi trükkökkel szórakozom, és újakat tanulok. (Jelenleg 5 labdánál tartok, viszont később más eszközöket is ki szeretnék próbálni.)
2015. máj. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egész érdekeseket mondotok. :)
2015. máj. 5. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!