Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálják ilyen sokan a...

Miért utálják ilyen sokan a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Engem személy szerint idegesítenek, nem tudom megmondani, miért. De ha csak egyre is ránézek, már tiszta ideg leszek és haragszok rá. De miért lehet ez? Az az érdekes, hogy másokon is észrevettem ugyanezt, hogy utálják a gyerekeket. Amúgy nő vagyok.

2015. máj. 14. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/181 anonim ***** válasza:
41%

Azért mert boszorkányból vagytok :D

Én pl nem utálom őket .

2015. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/181 anonim ***** válasza:
38%
Ha utálod őket, valami pszichológiai problémád van. Ha nem lenne, csak pusztán hidegen hagynának, közömbös lennél velük, nem pedig ránézésre is idegrohamot kapnál tőlük. Fordulj szakemberhez.
2015. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/181 anonim ***** válasza:
30%

Mi idegesit bennuk annyira?

En imadom oket,mert sokkal jobbak mint a felnottek.Oszintek,de csak annyira amennyire kell.Az erzeseiket kepesek elrejteni nagyon is jol,de mindig meg mondjak amit gondolnak,nem onzoek es vidamak.HA jo nevelest kap ofc.

2015. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/181 anonim ***** válasza:
42%
Ugyanígy vagyok vele kérdező,talán még durvábban,jobb ha ki se fejtem :)
2015. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/181 anonim ***** válasza:
64%
Mindenkit idegesítenek a mai selejtes,üvöltöző kis hisztigépek.
2015. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/181 anonim ***** válasza:
30%

valszeg mert nincs gyerekük és nem tudják mekkora öröm valójában.


én meg azokat nem értem aik fajtalankodnak babákkal, kisgyerekkel hogy arra hogy képesek..

2015. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/181 anonim ***** válasza:
70%

Én sem vagyok oda értük.

29/N

2015. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/181 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem a gyerekkorodban történhetett valami, ami miatt megutáltad a gyerekeket.
2015. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/181 anonim ***** válasza:
33%

Fogalmam sincs, miért lehet ez, számomra megdöbbentő a jelenség, mint ahogy az is, hogy egyre több huszonéves nőtől olvasom, hogy nem akar szülni, inkább majd 45 évesen örökbe fogad egy nagyobbacska gyereket (vagy még ezt sem.)

Nem vagyok htb, sem "ősanya", fontos számomra a hivatásom is, a három klassz gyerekem mellett. Tizenévesen egyszer baráti társaságban beszélgettünk arról, hogy mi az előnye annak, ha nő vagy férfi az ember. Akkor azt mondtam, hogy nekünk nőknek az az óriási, természet adta előnyünk, hogy új életet hordozhatunk magunkban és hozhatunk világra. Ezt most is így gondolom, csak még néhány dolgot mellé tudnék tenni:-)

Nagyon sajnálom azokat a nőket, akik nem tudják ezt a csodát átérezni.

2015. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/181 anonim ***** válasza:
54%

Mar gyerekkoromban is ruhelltem oket, de mara huh...

Es erre meg ratesznek az idegesito osanyaik is.

En azt latom, hogy tonkre teszi a gyerekvallalas az embert, nyuzott, faradt, ingerlekeny lesz es tiszta hulye, mert onnantol, hogy kipottyantotta masrol sem szol semmi, csak a kolyokrol minden. A hozzajuk vezeto ut pedig taszito pl. a szules, majd azutan a szoptatas., ihh nem az en vilagom, nagyon nem.

2015. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!