Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem zavarnak az ilyen...

Csak engem zavarnak az ilyen emberek, de nagyon?

Figyelt kérdés
Szóval...az olyan emberkékre gondolok, akiknek van egy nyamvadt iPhonejuk és azt hiszik magukról, hogy ők már mennyire nagy emberek...flegmáznak, affektálnak stb. Félreértés ne essék nekem is iPhoneom van, de én ezt egy normál használati eszköznek tekintem...

2015. jún. 2. 17:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Sok észre vall, ha egy ember arra veri magát, hogy milyen telefonja van. :D
2015. jún. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Az eletben a rajtunk kivul allo dolgokat, idegen embereket nem, vagy csak nagyon nehezen tudjuk megvaltoztatni. Amit viszont meg tudunk valtoztatni, az a sajat hozzaallasunk kulonbozo kerdesekhez, problemakhoz. Tanulj meg elengedni dolgokat, boldogabb ember leszel!


Ha pedig nem sikerul, akkor talald meg magadban a valaszt arra, hogy miert idegesit ez teged ennyire, es az idegesseg forrasat szuntesd meg, ne a tuneteket (a sok nyomorekot) probald kezelni.


Ha pedig minden kotel szakad, akkor emlekezted a vaganykodokat arra, hogy az ember sok mindent megvehet maganak, de intelligenciat es stilust nem, valamit hogy a koporso akkor is koporso marad, ha Swarovski kristallyal van kirakva.


Udv,


egy iPhone 6 tulajdonos

2015. jún. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!