Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sír itt az összes tini?...

Miért sír itt az összes tini? Lent kifejtem a kérdést.

Figyelt kérdés
Egész évben a nyáriszünetet várták, most meg jönnek a kérdések hogy mit csináljanak, 1000 szer felteszik 1 nap. Alapból nem tiszta, hogy miért várják a szünetet, ha iskolába akarnak járni? Kell az érettségihez, nem? Ha meg kell akkor miért akarják hogy ne kelljen bemenni, amikor önszántukból jelentkeztek az iskolába hogy elvégezzék, erre örülnek, ha "vége van". Ellentmondás. Ja és fetrengenek egész nap, 2 "barát" is itt sír, hogy nem találkozik vele a másik, mert az egyik azt hiszi hogy a másik nem ér rá, a másik azért nem kérdezi meg mert azt hiszi hogy a másik nem ér rá. De tényleg, miért vártátok a szünetet? Hogy ne kellejen iskolába menni, de azonkívül? És miért jelentkeztek iskolába, ha aztán nem akartok oda járni? Ez is baromság, örülnek, hogy elmarad az utolsó órájuk, de akkor miért mennek ha nem akarnak? És ha ők szabhatnák meg, hogy mennyi szünet legyen, akkor mit adnának meg? Ne legyen iskola? Akkor miért jelentkeztek, hogy be akarnak járni? (nem az általánosról beszélek hanem akik már nem tankötelesek). És semmittevéssel töltik az időt.

2015. jún. 14. 10:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Te mit csináltál 18 éves korodig, kérdező? Disznókat őriztél iskola helyett? Remélem, élvezted, még ha nem is volt vakáció:D


Küldheted a pirosat, legyen egy jó napod, ha már csak ettől tudsz kielégülni:D

2015. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
MERT HA NEM JÁRNAK SOSE LESZ MUNKÁJUK!!!Ezzel kezdtem te szerencsétlen. :DD Hiába nyomkodod a pirosat, ha olvasni és szöveget értelmezni se tudsz :D
2015. jún. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
akkor most kiélveztem magam XD
2015. jún. 17. 10:33
 14/21 anonim ***** válasza:

Akkor mondd csak, te pl imádtad az iskolát és utáltad a nyáriszünetet és a hétvégéket? Ha elmaradt egy órátok, szomorkodtál? Vagy mi?

Abban igazad van, hogy sokan otthon döglenek, nem használják ki a szünetet, de ez se mindenkire jellemző

2015. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem érted a kérdést. Elmagyarázom úgy, hogy Te is megértsd: Vannak a tinik, tudod, gyerekek, mennek iskolába, ami általuk elvállalt időkitöltés, amit Ők akartak, de igazából nem akarnak bemenni (örülnek a szünetnek) akkor miért vállalják, hogy akarnak menni ha nem akarnak menni? Ellentmondásos. Érted. Mintha én vennék magamnak egy plüsmackót, és örülnék, ha nem játszanék vele, viszont szomorú lennék, amikor játszanék vele.Ezek nem is akarnak iskolába járni, egész éves szünetet akarnak. Akkor miért vállalkoznak rá, ha nem akarják? Nem kötelező, akkor meg (16+) miért vállalja el? Én sem vállalok el olyat, amit nem akarok. Bár sejtem, hogy ez nekik csak egy kényszer, mert egyszerűen rá vannak kényszerítve, hogy önakaratból folytassák a tanulást, még ha nem akarják is, mert félnek hogy nem lennek munkájuk. A munkát sem szeretik az emberek, de abból élnek, tehát bevállalják a kényszert. Lehet megválaszoltam a kérdésem.
2015. jún. 17. 13:28
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

IGEN, végre felfogtad. /tapsvihar, pezsgőbontás/

Szerinted mi a reális?

Két évet szívni, kibírni, vagy lenullázni magad egy életre?


Főleg, hogy az iskola nem egyenlő az ambíciókkal, jövőképpel, tervekkel.

Nekem 13 éves korom óta volt egy álomállásom. Semmi köze az iskolában tanítottakhoz.De ha nem végzem el az érettségit, nem mehetek el tanfolyamra. Így inkább végigszenvedtem, mintsem, hogy csöves legyek.

Naa, de válaszolj! TE szeretted az iskolát?

2015. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Pedig nem akartál.
2015. jún. 17. 18:23
 18/21 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy másodjára is kikerülted a kérdésem:D

Na mégegyszer:

Te.Szeretted. Az. Iskolát?

2015. jún. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem. De a kérdés feltevésekor nem magamból indultam ki, nem gondoltam, hogy mindenki kényszerből jár csak. De most már tudom. De végülis így alakul ki az üzlet, bevállalunk valamit, amit nem szeretnénk, azért a dologért, amit szeretnénk. Az élet nem csak tejfel, vagy mi.
2015. jún. 18. 09:32
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen, örülök, hogy felfogtad a lényeget
2015. jún. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!