Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sír itt az összes tini?...

Miért sír itt az összes tini? Lent kifejtem a kérdést.

Figyelt kérdés
Egész évben a nyáriszünetet várták, most meg jönnek a kérdések hogy mit csináljanak, 1000 szer felteszik 1 nap. Alapból nem tiszta, hogy miért várják a szünetet, ha iskolába akarnak járni? Kell az érettségihez, nem? Ha meg kell akkor miért akarják hogy ne kelljen bemenni, amikor önszántukból jelentkeztek az iskolába hogy elvégezzék, erre örülnek, ha "vége van". Ellentmondás. Ja és fetrengenek egész nap, 2 "barát" is itt sír, hogy nem találkozik vele a másik, mert az egyik azt hiszi hogy a másik nem ér rá, a másik azért nem kérdezi meg mert azt hiszi hogy a másik nem ér rá. De tényleg, miért vártátok a szünetet? Hogy ne kellejen iskolába menni, de azonkívül? És miért jelentkeztek iskolába, ha aztán nem akartok oda járni? Ez is baromság, örülnek, hogy elmarad az utolsó órájuk, de akkor miért mennek ha nem akarnak? És ha ők szabhatnák meg, hogy mennyi szünet legyen, akkor mit adnának meg? Ne legyen iskola? Akkor miért jelentkeztek, hogy be akarnak járni? (nem az általánosról beszélek hanem akik már nem tankötelesek). És semmittevéssel töltik az időt.

2015. jún. 14. 10:15
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
ezt eddig is tudtam, csak kiváncsi voltam van-e más oka. erről szólt a kérdés.
2015. jún. 18. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!