Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érzem mások érzéseit?

Érzem mások érzéseit?

Figyelt kérdés

Gyakran elöfordul, hogy megérzem, amit más érez. Mindegy, hogy ismerös, vagy idegen, hogy mellettem van, vagy több ezer km-re.

Olyan, mintha egy pillanatra belelátnék a lelkébe.

Egy barátommal volt fél éve, hogy azzal írtam rá chaten, miért ilyen nagyon szomorú. A srác 10 ezer km-re volt tölem, napok óta nem beszéltünk, és nem volt semmi, ami arra utaljon, szomorú. Csak éreztem.

Valamelyik nap egy nö lopott a boltból, ahol dolgozom. 100Ft-s zsömlèt csak, és felszólításra sem reagált, mivel egyedül voltam, és 2km-es sor, hagytam a fenébe. De amikor utána szóltam, hirtelen éreztem, hogy mit érez, hogy arra koncentrál, hogy ne hallja, amit mondok, és egyszerre érez szánalmasnak, és feszült mélyen belül.

Tegnap egy fiatal srác jött be hozzánk, akinek nagyon tetszettem. Egyszerüen láttam, mire gondol, mintha kivetítön nézném az érzéseit.


Mi ennek az oka?


21N


2015. júl. 26. 10:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Red Vixen, nem tudom mire értetted a válaszod, de ha tudod miért van ez légyszives írj rám!:)

2021. jan. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!