Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik még olyan lány aki...

Dávid.55. kérdése:

Létezik még olyan lány aki normális?

Figyelt kérdés
Hol vagytok normális lányok? olyan aki kedves aranyos hüséges...meg szép is mindenhol aztlátom hogy dögös csajok de belülröl meg egy 0 az egész mert flegma és nincs pénzed nem áll szóba veled . jah és az ilyeneknek csak a swag gyerek kell ezt sem értem akit ha meg ilyesztenek el szalad és ott hagya a csaját és erre van igény mi ez a világ? de olyan nem kell senkinek aki megvédené az élete árán is vagy valami ...
2015. júl. 26. 20:58
1 2
 11/13 Viven kérdései ***** válasza:
Igen léteznek.
2015. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Előre is elnézést kérek, hogy ezt mondom, de ha szeretnél találni egy ilyen lányt, akkor előbb javíts egy kicsit a helyesírásodon és a fogalmazásmódodon.

A vesszők használata sem árt, úgy sokkal jobban érthetővé válik az, amit írsz.

A kérdésre válaszolva: Igen, létezik még ilyen lány, és viszonylag sokan vannak, bár az tény, hogy létszámfölényben vannak az üresfejűek, de ez mindig is így volt. Ami az egyik oka lehet annak, hogy nem találsz ilyen lányt, az az, hogy nem jó helyen keresed. Egy - a te szavaiddal élve - normális lányt nem fogsz diszkóban vagy hasonló helyeken megtalálni, sokkal nagyobb eséllyel bukkannak fel könyvesboltokban például.

16/L

2015. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is ezt látom, szinte csak ilyen lányok vannak, persze van kivétel. Én úgy gondolom, hogy oda tartozok, a normális lányok közé, és meg is találtam a barátom, aki nem olyan amit fent említettél :) ^^ Te is megtalálod, ne izgulj! ^^
2015. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!