Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol tudnék elmegyógyintézetben...

Hol tudnék elmegyógyintézetben kezelt emberekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Az elmegyógyintézményben van ilyen funkció, hogy lehet velük ismerkedni? Vagy olyannal, akit hazaengedtek ilyen intézményből, vagy visszajáró páciens.


A kérdés KOMOLY, és nem ütközik olyan szabályba,


ami miatt törölni kéne, az f) pontban sem.


http://www.gyakorikerdesek.hu/felhasznaloi_szabalyzat


Unom már de nagyon, hogy az összes kérdésemet törlik már. Olyan kérdések vannak, amik többszörös szabálysértést követnek el, én ismerem a szabályzatot. Azokat nem törlik. Nem kell jelenteni. Iparjogvédelmi alapon sem tiltható, mivel nem sértem egyik ipari létesítménynek sem a jogát, azzal, hogy kérdezek róluk. Máskülömben tabutéma lenne. Azért, mert egy plusz kérdés is van a kiegészítésben, az egy más oldalirányú, de ugyanaz a kérdés, más megvilágításból. Aki meg 5 + kérdést ír a kiegészítéshez, az meg persze nem kap jelentést...Mellesleg meg kultúráltan megfogalmaztam már a kérdést!


Köszi a válaszokat! Ha jelented, akkor olvasd már el előbb a szabályzatot, és küldd már el nekem a szabály betűjelét privátban, amit megszegtem és azért jelentetted, csak hogy tanulhassak belőle.



2015. aug. 2. 23:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#6: Mert? Akkor simán be lehetne perelni az oldalt, mert lehet, hogy ők hozák a szabályzatot, de ha nem ahhoz tartva magukat cselekednek, akkor a felhasználók férrevezetését követik el. A facebook sem tehet meg olyat, hogy nem írja ki a szabályzatba, hogy nem lehet nagy kezdőbetűvel postot írni, és felfüggesztik a fiókot...........
2015. aug. 3. 09:34
 12/17 A kérdező kommentje:
De jó, hogy átrágom a szabályzatot 3×, mert mindig azzal jönnek törlés után. Ha írok emailt, miért törlik, nincs válasz, és ezen a felhasználón 6 oldalnyi kérdés van a "saját kérdéseid" linken.
2015. aug. 3. 09:38
 13/17 A kérdező kommentje:
Nagyon fer...
2015. aug. 3. 09:38
 14/17 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, de ne azon hözöngj, hogy miért törlik a kérdéseidet, mert az nem igaz, hogy ok nélkül, viszont az adott mderátortól függ, hogy szerinte megsérted-e valamivel a szabályokat. Ezért semmi alapod sem lenne perelni - eltekintve attó, hogy el sem tudom képzelni, milyen címszó szerint kezdenél pert. Olyan ugyanis nincs, hogy egy nyilvános fórumban töröltek egy kérdésedet - ez kizárólag az oldal belsö ügye.


Ettöl függetlenül az eredeti kérdésedhez: már mások is kérdezték, mi a kérdésed oka, miért akarnál ilyen emberekkel ismerkedni? Meg azt sem árt tudnod, hogy az ott kezelt emberek közt igen sok teljesen "normális", csak egy-egy sorscsapás miatt került átmenetileg kezelésbe, de természetesen vannak olyan betegek is, akiknek permanens betegsége van.

2015. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

mivel bezárték az elmegyógyintézeteket, a golyosok szabadon járnak-kelnek.

szervezett formában nem hiszem,hogy találsz olyan intézményt ahová beengednek csak úgy.


a Gellérthegy és környékén van egy golyos asszony,pongyolában jár-kel,és kukázik.Ő valszeg otthon lakik (az anyjánál,ha még él)

2016. jan. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
figyu nekem is törölték már egy jó pár kérdésemet mert ismerkedni akartam itt probálkoztam morzeval azt is törölték próbálkoztam angolul hátha nem tud angolul a jelentgető de ez se vált be. fogalmamsincs hogy játszhatnám ki. anonim ipről meg reggelni se enged. tiszta gáz ilyen szempontból az oldal, amúgy jó lenne.
2016. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ismerkedni privátban kell.

És villám gyorsan váltani e-mailra.


Ui:direkt ismerkedést törlik,de mondjuk ez nem azaza oldal.

2016. szept. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!