Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak egy kérdés: Az emberek...

Csak egy kérdés: Az emberek miért nem törődnek a saját életükkel?!

Figyelt kérdés
Miért szólnak bele mindenbe? Miért kritizálnak másokat és miért keresnek hibát mindig másokban, holott ha magukba néznének ott is lehetne okoskodni, nem mindig a másiknak megmondani mit tegyen. Manapság nagyon sok okos ember van, aki szeret bele okoskodni a többiek életébe.. Idegesítő! Azt hiszik ismerik a másikat, de közbe elképzelésük sincs, hogy mit miért tesz meg valaki, vagy hogy mit érez. Hát igen ítélkezni könnyű!

2015. aug. 8. 17:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Neked ez a véleményed, nekem az. Mindenki máshogy gondolkozik. Szerintem mindenki tanuljon a saját hibájából, persze a tanácsadás az más. Például te mondtad az ismerősödnek, hogy fogyjon le..ez teljesen más, ez nem beleszólás a másik életébe, hanem jó tanács, vagy talán féltés. Ez más.. én nem ilyesmire értettem a kiírásom. Hanem arra például, hogy valaki hibázik, meggondolatlan és elkövet egy súlyos hibát.. rájön hogy milyen hülye volt meg minden, de egy másik ember már rögtön ítélkezik, meg okoskodik, hogy "ő meg mondta" Na ez az idegesítő! Mindenki ember, mindenki hibázik, senki sem tökéletes. Nem tudom de én olyan vagyok, hogy ha valaki mondja hogy így csináljam, vagy úgy csináljam én azért sem úgy csinálom, hanem ahogy én akarom..hibázhatok, de nem kértem senki tanácsát, szóval nem kell a véleménye se senkinek. Nem tudom mennyire érthető. mind1
2015. aug. 8. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!