Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinálják ezt némely nők?

Miért csinálják ezt némely nők?

Figyelt kérdés

Férjem barátaival és feleségekkel szerveztünk egy hétvégi kimozdulást. Egyik este bekapcsolódott egy barátnőm is.

Mi hamarabb hazajöttünk, mert én voltam jól, férjem maradt. Kérdeztem, hogy milyen volt még, amiről lemaradtam és mondta, hogy elkapott egy mondatfoszlányt az egyik lánytól, aki a barátnőmet szidta. Rákérdezett, hogy mi a gond vele - kiderült, hogy a férje ránézett(!) és ez a barátnőm hibája, mert sportol és jó alakja van.

Itt már ledobta az agyam az ékszíjat, hogy a barátnőmnek az volt a hibája, hogy ott volt. Nem zsákban.


Ráadásul a sok ismeretlen ember miatt zavarban is volt, így nagyrészt a férjemmel meg velem beszélgetett, mert minket ismert.


Mi értelme van az ilyen szintű féltékenységnek? Ráadásul az említett lány se volt csúnya, a férjét meg ismerem és nem az a kicsapongó típus.


A feleségeket én nem ismertem korábban, csak a pasikat, de hallottam ilyen féltékenységi sztorikat. A hétvége alatt ez nem tűnt fel, de ezek szerint mégis kipattant egy szikra, csak akkor már én nem voltam ott.


2015. aug. 10. 09:47
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"A lusták kifogása a genetika."

Úgy látszik hiába magyarázom. Na és ha az edzéstől mindenki izmosodik és a diétától mindenki fogy (ha jól és kitartóan csinálja)?

Ha rövid, görbe lábai, karjai vannak, túl széles csípőcsontja, csapott, vagy éppen hatalmas vállcsontjai, nincs melle, alapból vastag a dereka, valószínűleg nem lesz olyan csinos, mint egy alapból kellemes alkatú nő.


A kérdésben arról volt szó, hogy a nő sportol ÉS jó a genetikája. Csak önámítás, hogy a genetika nem számít.

Egyik barátnőm sokat sportol, ettől kis tömzsi pasinak néz ki testileg. Más meg iszonyat jól mutat. Ennyi.

2015. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
De saját magához képest sokkal jobb lesz. Ha alapból van valami testi hátránya ,akkor főleg érdemes kompenzálni sporttal. Magasságon nem fog változtatni melle sem nő meg tőle (arra van a szilikon) de ne tetézzük már a problémákat azzal hogy még el is hízunk és nyamvadtak vagyunk.
2015. aug. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!