Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csak a reál tárgyakban...

Miért csak a reál tárgyakban jó embereket tartják intelligensnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, észrevettétek-e már, de aki a matekban, fizikában stb. jó, az nagyon intelligensnek van kikiáltva. Aki a történelemben, nyelvtanban, irodalomban, idegen nyelvekben, az már csak ötös tanuló, aki meg a művészetekben (ha ne adj Isten tényleg egy művészzseni-palánta, akkor is), akkor ő már csak jó képességű.
2015. aug. 23. 20:37
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Mindig az apróságokban veszel el :/

"Te is olyan vagy, mint valaki, akinek leírtam valamit hosszan, és aztán mondta, hogy kisregényeket nem olvas. "

Amit nem nekem írsz az minek olvassam el?:)

Én írtam olyat, hogy nem akarom elolvasni azt a választ amit nekem írtál?És utána még folytatod is :)

Én olyan ember vagyok aki először szemügyre veszi, hogy valaki alkalmas-e vitapartnernek,és ezt személyiség alapján tudom megállapítani, mert van aki nem elég intelligens hozzá, van aki nem tudja megfelelően értelmezni a szavakat és a mondatokat, az ilyen emberek nem alkalmasak.


"És az alapján,hogy azt írod, a többieknek, gondolom, nem olvastad el a szavaimat. Akkor nem is szembesültél az érvekkel. "

Amiket nekem írtál nem volt benne sok értelem,csak téves állítások,ez alapján voltam olyan bátor, hogy feltételezni mertem, hogy a többieknek se mondtál sokkal okosabbat :)


Elég frusztrált lehetsz az írásaid alapján,gondolom a kérdés is ezért született meg.

2015. aug. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

"Amit nem nekem írsz az minek olvassam el?:)

Én írtam olyat, hogy nem akarom elolvasni azt a választ amit nekem írtál?És utána még folytatod is :)

Én olyan ember vagyok aki először szemügyre veszi, hogy valaki alkalmas-e vitapartnernek,és ezt személyiség alapján tudom megállapítani"


Bár azt mondtam, nem fogok, erre muszáj válaszolnom. Honnan tudod, hogy neked írok-e, ha nem olvasod el? de rendben, belekezdesz, beletekersz stb. De nem értek egyet. Ne adj isten elhangzanak dolgok, amelyek vonatkozhatnak rád is, vagy amelyeket valamiért érdemes lenne elolvasni. Szerintem ez nem vezet semmi hasznoshoz, hogy nem olvasod el, de utána ítélkezel. Kicsiben olyan, mint a burokban élés.

2015. aug. 26. 01:06
 43/44 A kérdező kommentje:
És nehogy azt hidd, hogy nem értettem, meg, hogy te már a neked írt dolgok alapján is tudtál véleményt levonni. De szerintem a lényegi dolgok a hosszú válaszokban voltak, mert igazából ott írt nekem olyasvalaki, aki szemmel láthatólag nem csak kötekedni akart, és az olyasmit a leghasznosabb olvasni. És hát na, ne adj isten, valami mégis ragad rád.
2015. aug. 26. 01:08
 44/44 A kérdező kommentje:
Én pedig azt nem tartom igazán jó vitapartnernek, aki csak kötözködik. És kötözködésnek tartom akkor is, ha ugyan érveket mondott, de arrogánsan.
2015. aug. 26. 01:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!