Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a gyerekek, akik nem...

Azok a gyerekek, akik nem tanulnak, nem sportolnak, nem képzik magukat, csak egész nap ülnek a gép előtt és játszanak, miért gondolják, hogy a későbbiekben nekik fog kedvezni a világ?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 10:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azok se naplopóak, akik csak játszanak a gép előtt!


Külföldi twicher a world of tanks 2 órás stream alatt összeszed 500$-t, és nem lehet azt mondani, hogy űberkirály... csak játszik.


Ezt egy magyar is meg tudná csinálni, ha angolul beszélne és készítene tartalmat.

2015. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én nem gondolomom azt hogy jó lesz... :(

16 éves vagyok és sportolok, de nem tudok olyan jól tanulni hogy megmaradjon.

A középiskolmban az osztályom nem hagyja tanítani a tanárt és így semmit nem tudok tanulni, de másik iskolába nem merek átmenni.

Én régen rossz tanuló voltam, de megbántam és mosr tanulnék, de az osztályom miatt nem tudok.


Nem tudom mihez fogok kezdeni mert nem megy az angol és a matek sem,de itthon egyszerűen nem megy a tanulás. :(

2015. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Gyerekek vagyunk na. Én volt hogy napokig gépeztem a bátyámmal, zombikat lőttünk meg autóversenyeztünk. Aztán mentünk bringázni a mezőre. Tanulni egyikünk sem tanult rendesen. De bioszból meg magyarból mindig jó jegyeim voltak mert az érdekelt. A többi közepes lett.

Minek erőltetni azt ami nem megy?


Rengeteget gépezünk, ez tény. De tudjuk hogy hol a határ, egyikünk sem függő. Pl a facebookra már másfél hónapja nem léptem fel. Egyszerűen unom.

Szerintem nem fogja elrontani a gépezés az életemet

15/l

2015. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Továbbra is a gép előtt fognak ülni, csak éppen a munkahelyükön.
2015. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!