Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha egyáltalán...

Mit csináljak, ha egyáltalán nem szeret senki?

Figyelt kérdés

Persze családon kívül. 'Barátoknak' csak akkor vagyok fontos, ha szükségük van rám. Suliban alig hagynak megszólalni, ha én beszélek egyből leszólnak, például ha a helyes választ mondom csoportos feladatnál sose azt írják, pedig általában mindig helyes. Semmi önbizalmam, már suli előtt se volt, de most még rosszabb. Nyáron senki se keresett, pedig jó nyarat szerettem volna. Egyre szarabbnak érzem az életet. A testvéreim népszerűek, csak én vagyok ilyen nyomorék. Próbálok normális lenni, külsőleg átlagos vagyok, viszont ha hozzám szólnak néha befeszülök és csak eldadogok valamit. Utálok élni, és magamat is utálom, hogy ennyire életképtelen vagyok. Mit csináljak?

15/L


2015. szept. 4. 18:24
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Legyen valami hobbyd. Menj pl sportolni valamit. Olyat, amit szeretsz. Itt szerzel barátokat, mert ugyanaz az érdeklődési körötök egy része. Lesznek barátaid, vidámabb leszel, rájössz, hogy az élet jó, elkezded szeretni magad fokozatosan, majd elkezdenek szeretni a többiek is.


Ha úgy érzed nem keresnek a barátaid, keresd te őket. Ebből rájönnek, hogy mi is a barátság veled, és vegy elkezdenek keresni ők is téged, vagy nézz más ember után.


14/L

2016. ápr. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!