Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tanuljak meg ésszel...

Hogy tanuljak meg ésszel spórolni?

Figyelt kérdés

Szegény körülmények közt nőttem fel, most külföldön élünk, valahol az átlag alján.

Az én bevételem 1200€, a páromé 500€. Mire kifizeti a bérletet meg a rezsi ráeső részét, már el is ment a keresete, mivel csak diák.

Miután én kifizettem a kaját, rezsit, bérletet marad mindössze 450€. Nyáron mellékállásban dolgoztam, az ebből összejött pénzből felújítottam a ruhatáram, plussz a párom kapott tőlem egy új szemüveget (250€).

Szóval, ruhára már nem kell költenem idén.

Egyrészből legszívesebben megvenném mindenből a minőséget, kozmetikumokat, és legalább heti egyszer ücsörögnék egykávézó teraszán. Másrészt viszont legszívesebben félretenném az egész 450€-t, és levegőt sem vennék, mert kettő helyett kell megtakarítanom.


Mi lenne ilyenkor az ésszerű?


(a párom nem akar diákmunkázni)


21N és 28F


2015. szept. 16. 11:40
1 2
 11/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Nyilván támogatod a párod, viszont ha már kezd terhes lenni, hogy helyette is fizetsz, akkor én elgondolkoznék azon, működik-e a dolog, illetve biztosan megemlíteném neki, hogy neked ez kellemetlen.
2015. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!