Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elfogadnátok ezer milliárd...

Kizcar kérdése:

Elfogadnátok ezer milliárd forintot úgy, hogy cserébe egy jó embernek valahol a világban meg kellene halnia érte?

Figyelt kérdés

Nem tudjátok, hogy fiatalnak, idősnek, boldognak, boldogtalannak, fehérnek feketének, sárgának, barnának kellene meghalnia, a lényeg, hogy jóravaló lenne az illető, bárhol is van a Földön.

A pénzt csak magatokra és családotokra költhetnétek, semmiféle jótékonykodásra?


Szégyellem magam, de egy kicsit az igen felé húz a szívem.



2015. okt. 3. 14:52
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
És mint említettem jó ember volna, nem pedig egy bűnöző.
2015. okt. 4. 10:47
 22/29 anonim ***** válasza:
de ember,minden mp-ben meghal legalább 10 ember a világon,mit számítana a világ több milliárd mp-jéből 1 mp ahol nem 10 hanem 11 ember hal meg?Szóval nem nagy áldozatot követelsz azért a sok pénzért.
2015. okt. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Na, és akkor mi van, ha beleegyeznék a jó ember halálába, de a pénzt visszautasítanám?

Tegyük egy kicsit érdekesebbé a filozofálgatást... :D

2015. okt. 6. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
ha pont te vagy anyád lennél az az egy ember, akinek meg kell halnia, hogy egy idegen faszf baromságokra szórjon ki elképesztően sok pénzt, szerintem nem a statisztikával jönnél... nem tudom, önzőek vagytok-e, trollok, vagy rémesen buták.
2015. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
24. miért kéne baromságra elszórni?És mi lenne ha egy halálos beteg halna meg aki amúgy meghalt volna 2 nappal később?annyi pénzzel segíthetsz több millió embernek,és mégis ki tiltaná meg hogy a pénzt szegényeknek adjam?Inkább 1 ember életét félted mint több százezerét?vagy millióét?
2015. okt. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:

Ha valakinek pénz kerül a kezébe akkor az általában szeretnének még és ezért mindenkin átgázolnak. Tisztelet a kivételnek.


Senkinek se tetszene ha tudnám hogy meg fog halni azért hogy valakinek sok pénze legyen. +A szeretteinek is nagy fájdalom.

Lehet hogy a 7 milliárdból 1 az semmi de mégis , ilyet a bérgyilkosok csinálnak. A jó embernek lelki ismeret furdalása van az ilyentől.

Én nem fogadnám el

2015. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:

Kicsit én is hajlottam az igen elfogadnám válasz felé, de ha bele gondolok akkor a könnyen jött pénz szerintem ha nem becsületesen szerzett, egy idő után valamilyen formában vissza veszi az élet.(Karma)

Meg aztán mindenki mondja h jajj úgy is annyian halnak meg a világba egyel kevesebb vagy több!! Azon a tényen nem változtatna h az az egy csak is miattad halt meg.Szóval nem fogadnám el! Még ha lenne is mire költeni azt a jó sok pénzt. :)

2015. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#25

"mi lenne ha egy halálos beteg halna meg aki amúgy meghalt volna 2 nappal későb"

és mi lenne, ha egy kisgyermekes anyuka halna meg? vagy te?

és benne van a kérdésben, hogy csak magadra költhetnéd...

2015. okt. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
28. Akkor meghalna egy kisgyermekes anyuka több ezer másik életéért,és mondd már meg,mégis ki állítana meg abban hogy másra költsem,olyan nevetséges hogy ebbe kapaszkodsz
2015. okt. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!