Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk miért nem szeretik a...

A fiúk miért nem szeretik a gyereket?

Figyelt kérdés
Ma volt egy "randink" egy fiúval és egy játszótér mellett mentünk pont el,ahol a kis 5-10 éves gyerekek futkostak meg szórakoztak.Valamiért megkérdeztem a sráctól,hogy "hát nem aranyosak"?Erre mondta,hogy nem szereti a kisgyereket,nagyon idegesítőek és fárasztóak.Kérdem tőle,hogy szerinte Ő nem volt ugyanilyen "idegesítő" gyerekkorában,erre mondta hogy Ő nem bírna ki egy ilyen kisgyerekkel egy napot sem ki.Lehet azért nem kedveli őket mert még fiatal(19 éves) és majd idővel megváltozik a véleménye?Fiúknál hogy van ez?Nincs bennük is meg ez a gyerekkedvelő "ösztön",vagy ez személyfüggő?
2015. okt. 3. 22:53
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem így működik. Én nőként nem vagyok oda ezért, de szeretnék gyereke,t illetve van most kisgyerek a rokonságban, akit nagyon kedvelek. De minden kis gyerkőcöt a játszótéren nem tartok aranyosnak csak azért, mert de ügyesen homokozik. Ez nem jelenti, hogy ne akarnék gyereket stb. De én sem bírnék idegen gyerekre vigyázni, csodálom azt, aki óvónőnek akar menni, vagy kisiskolába tanítani stb. És a bátyám is hasonlóan volt vele, csomó dologtól undorodott,most mégis szeretettel pelenkázza a saját gyerekét. De én mással is így vagyok. Hülyét kapok az élaltos Facebook-posztoktól, attól, ha valaki minden macskát megáll megsimogatni, vagy minden kutyához oda akar menni. De egész életemben volt kutyám, nagyon szeretem a kutyámat, törődöm vele stb. de nem kell mindenki kutyáját szeretnem. Berni pásztorom van, ami a kedvenc kutyafajtám, és szerintem szép is. De igenis vannak ronda, ápolatlan, fura fejű berni pásztorok. Nem kötelező az egésznek világnak cukinak lennie. Utálom a macskákat, de egyszer bedobtak a kertünkbe egy macskakölyköt, aki annyira kicsi volt még, hogy szemcseppentővel kellett etetni. Gondolom, meg akartak tőle szabadulni. Felneveltük, szerettük, cseppenként kellett a szájába spriccelni a tejet. És őt is szerettem. Szóval ez a dolog kissé összetettebb, a fiú akivel találkoztál egyrészt csak 1 példa a sok közül, tudok ellenpéldát, másrészt, ez nem jelenti, hogy ő lerúgna minden csecsemőt, csak nem szeretne mondjuk bébiszitterkedéssel pénzt keresni, ahogy én se.
2015. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!