Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik a pestiek, hogy...

Miért hiszik a pestiek, hogy ők a világ közepe?

Figyelt kérdés

Létezik nekik pest és a "vidék". Van aki az egész életét leéli egy betondzsungelben és teljesen semmibe veszi azt, aki végigtud nézni egy naplementét autózaj nélkül. Egy hellyel-közel felsöpört aluljárót tartanak szép látványnak, nem azt a földet, ahonnan a étel kerül a szájukba

Munkából adódóan sajnos naponta kell bemennem abba a koszfészekbe és ez a tulajdonság minden született pestiben ott van.


2015. okt. 6. 21:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
68%
Kalocsa a világ közepe. Kit érdekel Pest... Szábalmas! Kalocsa egy világváros azza a kis koszfészekkel szemben.
2015. okt. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak azért mondod, mert van paprikátok, mi? :-)
2015. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
64%
Méghozzá milyen paprikánk! A modorodból ítélve te tuti mucsajröcsögei vagy. Szemétláda! Szíjjjjjel verlek, ha még egy rossz szót szólsz a hőn szeretett szülővárosomról!!!4!!4
2015. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Ezzt a stílust most rögtön be lehet fejezni. semi rosszat nem mondott a paprikára és a városra. Ne bántsuk már egymást, ha már a fővárosiak bántanak mindenkit.
2015. okt. 9. 11:17
 25/26 anonim ***** válasza:
Én csak azt mondtam, hogy van paprikátok, ami igaz is. Ezen kívül semmi mást nem mondtam. Te kezdtél el "szemétládázni" és egyebek... Másrészről nem kérdezted honnan tudom, hogy van paprikátok! Megmondom: anyukám, az Ő szülei és nagyszülei is oda valósiak voltak. A dédnagymamám pedig Hollandiából jött Magyarországra és egy nagy híres család leszármazottja volt. De szerintem a te családoddal biztosan soha nem voltak jó viszonyban... Apukám családja pedig egy klasszikus pesti polgári–értelmiségi család volt és én is Pesten születtem és itt is érzem jól magam. :-)
2015. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Hujjajjajjajjajj! Itt fokozódnak az indulatok. Én is kalocsai vagyok. Kicsi a világ. Az a lényeg, hogy paprika jó, de Kalocsának van egy eszenciája, amit szó át nem adhat. Vezetéknév? Hátha ismerjük egymást
2015. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!