Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is egészségesebb...

Szerintetek is egészségesebb pelenkát hordani? Gondolj bele! Nem teszed ki a szervezetedet annak hogy viszatartod, simán bemehet a nadrágpelusba. Ezáltal kevesebb a stressz is. Szerinted?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 20:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%

"Létezik pelenkázó helyiség is! ott tisztába teheted magad!"


Nem szoktam nagyon nevetni,de ezen hangosan felnevettem.xD

2015. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Voltaképpen van benne logika és vannak sokkal rosszabb fétisek is (nem mondom, hogy ez az, mert nem úgy írtad le, hogy tuti az legyen, bár átlagembernek eszébe se jutna ilyesmi).

Az én közelemben mindig van wc 8 órán belül, ami elég (hacsak nem iszom teát sörrel vagy valami... az gyilkos), viszont kizárt dolog, hogy képes legyek direkt bepisilni, pelenka ideoda. S nekem ez elég nagy stressz és presztízsveszteség lenne, ha csak én tudok róla, akkor is.


Az mindegy, hogy bizonyára nem komolyan írtad, szeretek komolyan válaszolni :)

2015. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
35%

Ez nagyon gaz :'D

Mintha 3 eves lennel :'D


Es a Pelenkazo helység....azt a gyerekeknek találtak ki :'D

2015. okt. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 opened paradise ***** válasza:
51%

1. Én évekig csőszködtem,hiába nem a gatyádba megy,annak van szaga. Hát még egy felnőtt férfinél.

2. Azok a helyiségek a kisbabásoknak vannak.

Ha valaki bemegy és átnéz a másik pelenkázóra,amin éppen te kenegeted magad popsi kenőccsel,akkor rohadt gyorsan ki fognak onnnan vágni.

2015. okt. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Először is okoska, azok a helyiségek mozgássérülteknek ÉS kisgyerekeknek vannak. Am az inkontinensek is ott cserélik ki a pelust! Emiatt SENKI nem vághat ki. észt az éreccségi mellé nem osztanak látom...


mellesleg az én pisim nem büdös. garantálom. lehet a tiéd a sok alkohol, üdítőtől az, de az enyém nem. Amúgy én megiszok annyi vizet naponta amennyire a szervezetemnek szüksége van! hidratált is vagyok. a pelenkám még sosem volt büdös. kivéve ha nagyobb dolog van. de az ritka.

2015. okt. 7. 22:38
 16/23 anonim ***** válasza:
29%

Kész csoda, hoyg nem buktál meg a magyar 'ereccsegin' :'D

Azt ugy írjak, hogy érettségi :'D


Oh, szoval használod....hat gratulálok :'D

Gondolom nincs baratnod :'D

2015. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 opened paradise ***** válasza:
37%

Nem,te még illatosat is kakálsz...


Nem iszom alkoholt,úgyhogy mellé :)

És más a mozgássérült mosdó,meg amiről te beszélsz.

2015. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%

1. A záróizom azért izom, és nem záróháj mondjuk, mert meg lehet feszíteni, és ez a test normál működésének része.

2. Ha beganézol a pelusba, és mondjuk még egy óra mire elérsz a pelenkázóhelyiségig, és pácolódik a bőrőd a jó salakanyagban, na az tényleg egészségtelen.

3. Szinte nincs olyan élethelyzet, amikor az ember 10 percen belül ne találna lehetőséget arra, hogy ürítsen egyet. Ahol nincs nyilvános wc, ott van bokor, ha ennyire nem szereted visszatartani. De egy átlagosan egészséges ember 60-as iq fölött azért fél óráig vissza tudja tartani. Azalatt már tényleg bárki talál olyan megoldást, ami semennyire nem ciki, és mindenféle társadalmi konvenciónak megfelel.


Azért elképzelem, hogy ülök az irodában mikoözben jókat rotyagtatok a munkatársaim között, és kuncogok a gondolattol. Nagyon aberrált.

Ha troll vagy, akkor minden elismerésem, nagyon szép kérdés volt. :D

2015. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%
Az átlag ember szervezetének nem stressz, hogy nem kell egyből ürítenie. Neked úgy tűnik, hogy igen. Lelked rajta, nyugodtan használj pelust. De ha nekünk nem szükséges, akkor miért kéne használnunk?
2015. okt. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, nekem már maga a gondolat nagyon bizarr. A felnőtt pelenkát azoknak találták ki, akik betegség, vagy életkor miatt nem tudják tartani. Én még rá sem tudnám venni magamat, hogy csak úgy pelenkát vegyek fel, arra meg főleg nem, hogy abba pisiljek (max. vészhelyzet esetén, de amúgy konkrétan minden utcában van lehetőség, és 10 percig minden egészséges ember 3 fölött tudja tartani.) De ha téged ez boldoggá tenne és elég jól állsz anyagilag ahhoz, hogy több ezer forintot kiadj hónaponta, egy egyszer használatos tárgyra, akkor miért ne.
2015. okt. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!