Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nyilvános WC-knél miért nem...

Nyilvános WC-knél miért nem kopognak? Jobb rátörni az ajtót valakire?

Figyelt kérdés

a héten a debreceni Tesco mosdòjàban voltam úgy 2percig. 3x próbálták ràmnyitni közben az ajtót. kicsit felhàborított.. barlangban nőttek fel, és medvék neveték fel az ilyen embereket? sztem alap, hogy akár otthon, akar nyilvános helyen vagyunk, kopogunk, ha nem tudjuk hogy vannak - e bent.

amikor kijottem a mosdóbol, pedig láttam, hogy az ajtón a kis jel mutatja is, hogyha vannak bent, akkor piros... komolyan ennyire idióták az emberek? és ha nem lett volna a zár rajta az ajtón, akkor tényleg rám is nyitottak volna... igy csak feszegették az ajtót... persze szóltam hogy vannak... mind a 3x...3 különböző ember volt gondolom


2015. okt. 9. 09:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyébként az ilyen többfülkés, műanyaggal vagymivel bevont izéken nincs sok értelme kopogni, tényleg nem lehet tudni, honnan jön, mert tompa...én is feladtam, az üresekre pályázom.


Bár sokaknak lehet, tényleg meg se fordul a fejében, mi a piros az elfordított záron

2015. okt. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

de valóban alul ahol nyitott, be lehet kukucskalni, hogy van e ott cipo vagy taska

és sokan úgy írtak le ezt a wcbe menetelt, hogy ratort az emberre a hasmenés és sürgős a dolog. de azért nagy reszben az ember csak pisilni megy, ahol nem számít az a 2 másodperc amíg kopog.. szerintem akkor is vadember szokás feltepni az ajtot kérdezés nélkül. nálunk otthon sem szokás.

2015. okt. 9. 11:39
 13/15 anonim ***** válasza:
70%

Én nem kopogok hanem kicsit lehajolok és látszik,hogy van bent vki. Nekem már többször volt olyan,hogy kopogok és hallom,hogy nem szól senki. Benyitok,persze zárva és üvöltik,hogy foglalt nyilván úgy hallotta a bent lévő máshová kopogok.Szóval erről ennyit. Én is volt már,hogy nem szóltam,mert azt hittem mellém lévőbe kopognak,zene is szólt gyerekek sipitoztak. Erre rám nyitnak,mondom foglalt,de ők is azt hihették,hogy üres,mert nem szóltam,de én úgy hallottam a mellém lévő kopognak.


El kell fogadni,hogy ez benne van a pakliba,ha nem zárható akkor volt,hogy a táskára a kabátot rárkatam és úgy helyeztem,hogy kilógjon,azért az feltűnő. De szerencsére jó részt mindig barátnőkkel,tesómmal megyek nyilvános helyen wc-re ilyenkor megvárjuk egymást. Tudunk szólna ha vki az ajtó felé közeledik,hogy foglalt.

2015. okt. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Csomó mindent leírtak már az előttem szólók, amikből szinte minden igaz volt. Én annyit fűznék hozzá, hogy ha be van csukva az ajtó, akkor egyértelműen vannak bent... nem! Legalábbis nem tudom, miért, de vannak, akik távozás után becsukják az ajtót, holott egy nyilvános WC-ben pont ez jelezné biztosan azt, hogy szabad a fülke. Ha mindenki nyitva hagyná maga után, akkor szerintem soha nem lenne probléma a kopogásból és annak hiányából.
2015. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én lábbal rugom az ajtót. Nincs az a retesz ami megállít
2015. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!