Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon miért van az, hogy én...

Vajon miért van az, hogy én sosem hallgatok zenét?

Figyelt kérdés
Munkába menet is sokszor elcsodálkozom, hogy a buszon lévő emberek háromnegyedének ott a fülében a fülhallgatò és bömbölteti a zenét. Nekem a telefonomon egy darab zene sincs. Egyszer kipróbáltam, hogy úgy megyek munkába, hogy közben zenét hallgatok, de rettenetesen zavart, hogy nem hallom mi történik körülöttem, meg hogy valaki háromszor szólt, mire észrevettem. Egy hete magyarázta el ismerősöm, hogy mi az a welhello, halottpénz, bár hallgattam tőlük párat, sosem voltam oda a tini slágerekért.

2015. okt. 17. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Van más, ami leköt,ami lefoglal, amit élvezel, így nincs rá külön szükséged, mert akad más, amit szeretsz és űzöl.
2015. okt. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én sem szoktam hallgtani zenét ha úton vagyok, de ennek az oka prózai, nincs a világon olyan fülhallgató ami az én fülembe passzolna és benne is maradna :D nevetséges komolyan. :D
2015. okt. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs rá igényed, akkor nem is kell erőltetni. Én például filmeket nem szoktam nézni és nincs is ingerenciám arra, hogy két órát vagy annál többet végigüljek.
2015. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Közlekedés közben én is mindig zenét hallgatok. Napközben sokat tömegközlekedem és őszintén szólva nincs kedvem mások panaszkodását meg az autók zaját hallgatni. A kedvenc zenéim jó hangulatot adnak és nagyban befolyásolja a közérzetemet, ha valami jó szól a "háttérben", nem pedig mások beszédének vagy a közlekedésnek a monoton zaja. Amikor van lehetőségem leülni, pl. távolsági buszon, vonaton, repülőn, inkább könyveket olvasok de a helyi közlekedésen inkább állni szoktam és úgy nem tudok olvasni. Így marad a zenehallgatás.

Amúgy ez a két zenekar (?) amit írtál, számomra is ismeretlen, én rockot, metált és komolyzenét szoktam hallgatni.

2015. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!