Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van, hogy a kövérebb...

Az miért van, hogy a kövérebb dundibb emberek többet nevetnek jobb hangulatúak általában?

Figyelt kérdés

2015. okt. 19. 14:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A csoki engem aztán kicsit sem boldogít...


Jókat írtok, nyilván többtényezős a dolog :)

Én hedonista vagyok, ami egész életemre kihat. Jókat eszem, nem nagyon csinálok olyat, ami nem esik jól, megkeresem az élvezeteket az élet különböző területein :D

Ennek megfelelően, hacsak nincs valami kemény élethelyzetem, nemvagyok borongós alkat. De ez teljesen független attól, hogy mekkora a súlyom (jó, 100 kg fölött már nem nevetnék, 163 centihez nem sok izommal az rossz lenne. de akkorára sosem tudtam hízni, pedig az étkezésemet tekintve "megpróbáltam" :D), s attól is, hogy épp fogyok-e. Nyilván élvezetesen, jó ételekkel fogyok ;)


Vannak esetek, amikor logikus a kapcsolat a fenti állítással. Aki koplal, az nem szokott vidám lenni, s egy jó evő hedonista sokszor vidám és nem karcsú.

De rengeteg jókat evő normál vagy vékony ember van, s ezekből is csak az olyan fajta vidám, a komor, szeretetlen személyiségen nem segít a csoki. Sok kövér pedig iszonyúan érzi magát... Van mindenféle verzió.

2015. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Csak az olyan kövérebb emberek vidámak, akik azért kövérek, mert imádják és élvezik az élet örömeit, többek közt jókat enni, inni, akiknek emellett van elég önbizalmuk ahhoz, hogy ne azzal foglalkozzanak, hogy jaj, valakinek esetleg nem tetszenek.


Azok a kövérek, akik valami probléma miatt kövérek, mondjuk bánatevők, vagy bármilyen egészségügyi problémájuk, étkezési zavaruk van, ők nem szoktak kiemelkedően jó hangulatúak lenni.

2015. okt. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
öööö...nem hiszem hogy így van...ember és helyzetfüggő,nem annyira testalkat
2015. okt. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én ilyesmit még egyáltalán nem tapasztaltam.
2015. okt. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A duci lányok sok esetben sokkal kedvesebbek, aranyosabbak, ez igaz. Több tucatnyi ilyennel találkoztam. Persze vannak nádszál lányok is, akik aranyosak.
2015. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nézz ennek utána: Kretzschmer alkati tipológiája.
2015. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!