Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szól rá a gyerekére?...

Miért nem szól rá a gyerekére? Ti mit mondtatok volna?

Figyelt kérdés

Ma délután a buszon felszállt egy család, anyuka, apuka, 3 gyerek. Ránézésre is olyan tipikus semmirekellők, segélyen élők, kultúra nulla.. (de nem romák voltak)

Egy fiú, kb 10 éves lehetett, hangosan elkezdett ócsárolni engem, hogy milyen gebe vagyok, milyen ronda a fejem, stb. Anyuka röhögött rajta.


Az egész busz engem nézett, megalázott mindenki előtt egy kis takony. Nem tudtam mit mondjak, elvégre ott voltak a szülők.


Ti mit mondtatok volna? Már ilyen idősen azt hiszi, hogy ilyet megtehet, milyen ember lesz ebből?


2015. nov. 3. 23:14
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
100%
Az ilyen emberekkel nem lehet kezdeni. Én voltam már áldozata ilyesminek, és szemtanúja is, ahol más szenvedte el.
2015. nov. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

A gyerek problémája különben az volt, hogy nem volt több ülőhely, állnia kellett.


Már ott tart a világ, hogy egy 10 éves, napi 5 órát iskolában ülő gyereknek kell ülnie a buszon, nem pedig 12 óra fizikai munka után egy felnőttnek?

2015. nov. 3. 23:17
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem szóltál vissza valamit?
2015. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
De ha kedvesen kérdezte volna, hogy leülhetne-e, boldogan felálltam volna.
2015. nov. 3. 23:18
 5/36 A kérdező kommentje:

Mert apuka egy benga nagy kigyúrt állat volt. Anyuka szintén érdekes volt...


8. kerület lepukkant környékén történt, képzelhetitek.

2015. nov. 3. 23:19
 6/36 gnoomage ***** válasza:
28%
Én hála égnek 185 vagyok magasságba és szélbe se vagyok túl kicsi, emellett az acélbetét és a bomber megadja az alaphangulatot, így ritka az hogy beszólnak ilyen helyeken. De olyan egyszerűen rászólok hogy takarodjon, vagy mivel ismerem a legtöbb búszsöfőrt ledobatom őket.
2015. nov. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Én 158 centi és 47 kg vagyok...
2015. nov. 3. 23:27
 8/36 anonim válasza:
81%
23:26-os remélem tudod, hogy semmivel se vagy különb a buszon utazó családnál...
2015. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi, ezzel magát minősítette nem téged. a körülöttetek lévő emberek is őket nézték le...
2015. nov. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
ne aggodj, te nem egtel, roluk volt meg mindenkinek a velemenye. jol tetted, h nem mondtal semmit. ebben a kozegben ez felhivas keringore egyreszt, masreszt meg egy kisgyerekkel lealltal volna vutatkozna az illemrol v a sulyodrol... megertem, h megviselt, engem is megviselt volna, de semmif se csinaltam volna maskepp mint te. pedog azert kiallok magamert ha kell
2015. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!