Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szól rá a gyerekére?...

Miért nem szól rá a gyerekére? Ti mit mondtatok volna?

Figyelt kérdés

Ma délután a buszon felszállt egy család, anyuka, apuka, 3 gyerek. Ránézésre is olyan tipikus semmirekellők, segélyen élők, kultúra nulla.. (de nem romák voltak)

Egy fiú, kb 10 éves lehetett, hangosan elkezdett ócsárolni engem, hogy milyen gebe vagyok, milyen ronda a fejem, stb. Anyuka röhögött rajta.


Az egész busz engem nézett, megalázott mindenki előtt egy kis takony. Nem tudtam mit mondjak, elvégre ott voltak a szülők.


Ti mit mondtatok volna? Már ilyen idősen azt hiszi, hogy ilyet megtehet, milyen ember lesz ebből?


2015. nov. 3. 23:14
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
1%

már bocs de ha ott van 3 gyerek emeld meg a feneked

mért nem lehet enyit megtani mert te szegény felnöt dolgozol hogy lehetsz már ilyen lusta

2015. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
31%

11: Mert az illem azt kívánja meg, hogy az idősek üljenek, a gyerekek álljanak.

Ettől függetlenül fel kell világosítsam a Kérdezőt, hogy ma már a gyerekek is kötelezően egész nap iskolában vannak, 8-4-ig.

2015. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:

"Ti mit mondtatok volna?"


Attól függ, mint mondott a kisgyerek szó szerint.

2015. nov. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
5%

a kérdező nem idős csak egy lusta magatehetetlen fiatal

ugy illet volna hogy ő adja át a helyét a kis gyerekes családnak

2015. nov. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
83%

14: Akkor fogalmazok másként:

Életkorral arányosan van a leülési sorrend. Vili?

Ha akérdező 30 éves, akkor elsőbbsége van nem csak a 30-nál fiatalabbakkal szemben, de az egész felnőtt férfitársadalommal szemben is.

Ezt nem tudod?

Ezt kb. 3 évesen tanulja meg az ember.

2015. nov. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
22%
Meséld már el kérdező, hogy hány éves vagy, hogy egy gyereknek nem adtad át a helyet? Az eszem megállapodás, hogy a 20-30 éves munkába megfaradt férfiak nem tudják átadni a helyüket és még ők vannak felháborodva. Amikor terhes voltam akkor is nekem kellett átadni a helyem a kisgyerekeknek, mert a férfiak vaknak tehetik magukat. Nekem is általában a nők és idősebbek adták át a helyet amikor már nagyobb volt a hasam.
2015. nov. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
15%
Még jó, hogy a fejedbe nem látott bele, arról is tudott volna mit mondani.
2015. nov. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon megkapta volna az a gyerek. Nagyon kitapostam volna lelkét. Ha erre kaptam volna vmit a szülőktől( és biztos) őket is huggyá oltom. Ha apukának baja van, megvárja míg leszállok, ott elöveszem a kartét és anyuka és 3 kakidarab elött elintézem, majd élem és élvezem tovább életemet.
2015. nov. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 heloszia71 válasza:
85%
18# en igazat adok neked kb en is ezt csinalnam.
2015. nov. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
71%
Most őszintén egy ember adja át a helyet egy három gyerekes családnak? Ezt ti sem gondolhatjátok komolyan. Nehogy már bele haljon a gyerek az állásba. Idős embernek, terhes nőnek, vagy nyilván ha látszik valakin, hogy beteg, nyilván átadom a helyem. De eleget álltam én is már. Amúgy meg jól megmondtam volna a kedves szülőknek a véleményem.
2015. nov. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!