Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, fiatal nők! Miért...

Lányok, fiatal nők! Miért festitek be a hajatok zöldre/kékre/zöldeskékre/kékeszöldre?

Figyelt kérdés
Talán idén ősz elején tűnt fel először, hogy 16-2x éves fiatal nők szinte tömegével választják ezt a színt mostanság, hetente többször is látok ilyen hajszínt. Egyszerűen nem értem, bárhogy is nézem, ez nem szép... Valaki elmagyarázná, ez mit jelent, esetleg valami kampány, divat, stílus része ez? Vagy ez valakinek tényleg tetszik?
2015. nov. 8. 15:57
 1/4 opened paradise ***** válasza:
48%

"Ez nem szép"

Neked.

Nem kell a saját ízlésedet mindenkire ráhúzni,attól,hogy neked tetszik/nem teszik valami,nem mindenki gondolja ugyanúgy.

Én pl. imádom,a kék haj a kedvencem.

2015. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi kampány: divat. Egymást majmolják, azért látod olyan sok nőn. Ráadásul szokás szerint le vannak maradva, itt Németországban már kifelé megy a divatból, ezek Magyarországon meg csak idén kezdték..
2015. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig volt a nők között olyan 1-0.5% aki zöldre festette.
2015. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, részemről mentek a zöld ujjak!


Én a 23 életévemmel nem tartom valami nőiesnek a kékre festett hajat, mert szerintem(!) komolytalan, és ezt a ciános kék/zöld színt semmiképpen sem tudom összeegyeztetni a természetességgel, egy "hajhoz" nem passzol.


Persze, ha valakinek tetszik, hordja így bátran, ettől nem lesz se jobb, se rosszabb ember, csak számomra volt nagyon meglepő.

2015. nov. 22. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!